آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶

داستان و عکس های سریال خواب بلند + معرفی بازیگران

داستان و عکس های سریال خواب بلند + معرفی بازیگران

 

سریال خواب بلند,داستان سریال خواب بلند,پشت صحنه سریال خواب بلند,عکس های سریال خواب بلند

به گزارش ویکی ناز به نقل ازخبرگزاری فارس، مصطفی علمی‌فرد تهیه‌کننده این سریال با اعلام این خبر افزود: طرح اولیه این اثر از سوی سیمافیلم به من پیشنهاد شد که با توجه به مضمون کار و چند لایه بودن داستان که در آن زمان یک سیناپس ۷۰ صفحه ای در اختیار ما قرار گرفته بود بسیار علاقه مند شدم تا تولید آن را بر عهده گیرم.

وی درباره داستان این سریال گفت: قصه درباره صبا و امیر زوج روزنامه نگاری است که در یک دفتر روزنامه فعالیت می کنند . در بحبوحه انتخابات ۹۲ مقاله ای توسط صبا تنظیم گردیده که بخاطر شرایط ملتهب جامعه برای چاپ آن با مخالفت همسرش امیر که سردبیر روزنامه نیز هست مواجه می گردد و این امر باعث کدورت بین آنها شده و صبا نیز به کشورش بدبین می شود و بیان می کند که در این کشور آزادی وجود ندارد تا اینکه…

وی تصریح کرد: لعیا زنگنه ، امیر حسین مدرس، امیررضا دلاوری، محبوبه بیات ، خاطره حاتمی ،مجید شمیری ، زهرا سعیدی و امیر کاظمی نقش‌های اصلی «خواب بلند» را ایفا کرده‌اند.

وی افزود: بخش عمده‌ای از داستان در فضای انتخابات امسال می‌گذرد اما در فلاش بک هایی به اتفاقات بعد از انتخابات سال ۸۸ و حماسه نه دی نیز پرداخته می شود.

وی تصریح کرد: تصویربرداری این مینی سریال از ۲۵ آبان آغاز شده و همچنان ادامه دارد و کلیه لوکیشن ها در تهران است.

این تهیه کننده اذعان داشت: کار در ۶ قسمت ۴۵ دقیقه ای تولید شده و پخش آن از سه شنبه دهم دی ماه ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه سیما آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی سیمافیلم فهرست عوامل سازنده این سریال عبارتند از: مجری طرح : شرکت هورشید فیلم ، مدیر تولید: طاهر امنی ، دستیار تهیه : مهدی حیدری ، مشاور تهیه : فاطمه حیدری ، مشاور اجرایی : محمد عفراوی ، مدیر برنامه ریزی: رضا اصغری ، دستیار اول کارگردان:محبوبه نظری، دستیار دوم کارگردان: رضا روحی ، مدیر تصویربرداری : اسماعیل آقاجانی ، مدیر صدابرداری : کامران کیان ارثی، طراح صحنه و لباس : علی مربی، طراحی و اجرای گریم:آرمین اسماعیلی، تدوین: حسن ایوبی، حسین حشمت نیا، موسیقی: پوریا حیدری،مدیر تدارکات: حمیدرضا حاجی زاده، عکاس و تصویربردار پشت صحنه: اکبر آقامحمدی ، طراحی و اجرای تیتراژ: فرید ناظر فصیحی.

«خواب بلند» محصول گروه سریال های تلویزیونی سیمافیلم است.

سریال خواب بلند,داستان سریال خواب بلند,پشت صحنه سریال خواب بلند,عکس های سریال خواب بلند سریال خواب بلند,داستان سریال خواب بلند,پشت صحنه سریال خواب بلند,عکس های سریال خواب بلند سریال خواب بلند,داستان سریال خواب بلند,پشت صحنه سریال خواب بلند,عکس های سریال خواب بلند سریال خواب بلند,داستان سریال خواب بلند,پشت صحنه سریال خواب بلند,عکس های سریال خواب بلند سریال خواب بلند,داستان سریال خواب بلند,پشت صحنه سریال خواب بلند,عکس های سریال خواب بلند