مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶

خبر تعطیلی روز چهارشنبه ۱۱ دی۹۲

خبر تعطیلی روز چهارشنبه ۱۱ دی۹۲

تعطیلی فردا,تعطیلی چهارشنبه 11 دی 92

با توجه به میزان شدید آلودگی هوا و هم چنین قرار گرفتن روز چهارشنبه در بین تعطیلی های ۲۸ صفر و شهادت امام رضا (ع) احتمال تعطیلی چهارشنبه یازدهم دیماه ۹۲ چقدر است ؟  حسن کریمی ، معاون عمرانی استانداری تهران در این زمینه اعلام کرد :  به دلیل بار مالی زیادی که تعطیلی‌ها برای دولت دارد بعید می‌دانم روز چهارشنبه تعطیل باشد.
این موضوع مصوب دولت می‌باشد و دولت باید در مورد تعطیلی روزهای بین تعطیلی تصمیم بگیرد که اگر در این زمینه تصمیمی اتخاذ شود کل کشور روز چهارشنبه تعطیل خواهد بود. مگر اینکه کارمندان بخواهند از مرخصی خود در این روز استفاده کنند.( هر گونه خبر در خصوص تعطیلی روز چهارشنبه بلافاصله در همین صفحه قرار می گیرد. )

نظر استاندار تهران در باره تعطیلی روز چهارشنبه

در حالی که تعطیلی روزهایی که در میان دو تعطیلی رسمی قرار گرفته اند، در سالهای اخیر مرسوم شده است، اما کارشناسان بر این باورند چنین تصمیمی جز عقب ماندگی برای بخش های اقتصادی و صنعتی و اداری کشور، ثمری نخواهد داشت. در همین حال استاندار تهران تعطیلی روزهای غیر رسمی تقویم را منوط به تصمیم گیری دولت دانست و افزود: دلیلی برای تعطیلی روز چهار شنبه وجود ندارد.

سید حسین هاشمی استاندار تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران درباره حرف و حدیث های موجود درباره تعطیلی روز چهارشنبه، گفت: تعطیلی به دست دولت است و هیچ یک از استانداران در تعطیلی روزهای غیر رسمی در تقدیم دخل و تصرف ندارند.

همچنین استاندار تهران افزود: با توجه به روزهای تعطیلی پیش رو دلیلی برای تعطیلی سازمان‌ها در روز چهارشنبه وجود ندارد.

این خبر بروز رسانی خواهد شد…

برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
loading...