اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶

جدیدترین اظهارات پژمان جمشیدی در مورد داستان زندگی اش در سریال پژمان

جدیدترین اظهارات پژمان جمشیدی در مورد داستان زندگی اش در سریال پژمان

جدیدترین اظهارات پژمان جمشیدی در مورد داستان زندگی اش در سریال پژمان

خبرنامه دانشجویان ایران: پژمان جمشیدی پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد سریال پژمان گفت: با بازی در این سریال میخواستم یادی از بازیکنان بزرگ فوتبال کشورمان مثل (موسوی، نوازی، رهبری فرد) میکنم

پژمان جمشیدی پیشکسوت فوتبال در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران در مورد سریال پژمان که در این روزها پخش می شود و بعضی از اهالی فوتبال از این سریال انتقاد کرده اند گفت: این سریال واقعیت زندگی خیلی از فوتبالیست های دهه ی شصت است نام خودم را روی این سریال تلویزیونی گذاشته ام به دلیل اینکه طنز و بداهت در این سریال است مطالب خصوصی این سریال به زندگی شخصی بنده نزدیک نیست، کلیت این سریال است که نه فقط به زندگی شخصی من بلکه خیلی از پیشکسوتان فوتبالی نزدیک است.

هنرمند فوتبالی افزود: با بازی در این سریال می خواستم به یاد خیلی ها بیاورم که بازیکنانی در این فوتبال بوده اند که در حال حاضر دیگر نامی از این بازیکنان نیست و هیچ شخصی از آنها حالی نمی پرسد.

بیوگرافی کامل پژامن جمشیدی

پیشکسوت قرمز ها گفت: بنده مثل خیلی از بازیکنان مشهور فوتبال که بی جنجال کنار رفتند مثل (محمد نوازی، بهروز رهبری فرد، علی موسوی) و خیلی های دیگر کناره گیری کردم.

من برای تمامی اهالی فوتبال ارزش و احترام قائل هستم این افراد باید بدانند خودم هم یکی از آنها بودم و هستم و باید مردم ما به یاد فوتبالیست هایی که درگذشته بازی می کردند، باشند.

کاملترین بیوگرافی پژمان جمشیدی

loading...