ارزش انسان به افکار و باورهای اوست
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶

فـال روزانـه دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۲ – Daily Omen

فـال روزانـه دوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۲ – Daily Omen

فروردین:

امروز قرار است که برایتان روز خیلی خوبی باشد. تمام ایده هایی که به اجرا درآوردید امروز به شکوفایی درمی آیند. ایمانتان را حفظ کنید و اهدافی برای خود پیدا کنید که این پاییز را برایتان رویایی کنند.

اردیبهشت:

ایده هایتان را برای سرپرست ها و ناظرها توضیح دهید و بگذارید که کارهایی که کرده اید را ارزیابی کنند. می خواهید که برنامه های کاری را تغییر دهید و قرار است که امروز این کار به شما محول شود. وقتی که توانستید استراحت کنید و آب زیادی بنوشید.

خرداد:

از اهدافتان کمی دور شده اید. به اهدافی که یک سال پیش برنامه ریزی کردید نگاهی بیندازید و ببینید که به کدامشان رسیده اید و کدامشان را از دست داده اید. دوباره سعی کنید که اهداف از دست رفته را احیا کنید. هنوز هم وقت دارید.

تیر:

همیشه خوب است که به حس ششمتان اعتماد کنید. اگر همیشه با افکار باشهامتتان پیش بروید و آنچه را که می خواهید انجام دهید همیشه به موفقیت خواهید رسید. اگر به کارکردن در حیات ادامه دهید روز خیلی معمولی و خوبی خواهد شد.

مرداد:

از داد زدن سر شریک زندگیتان دست بکشید. همه چیز را درست کنید. آیا می خواهید که طلاق به اسم شما ثبت شود؟ می خواهید همیشه بعنوان کسی که شکست می خورد شناخته شوید؟ کارهای اشتباه بسیاری کرده اید و ادامه دادن به چنین وضعیتی اصلا به حالتان سودی ندارد.

شهریور:

شما محبوبیت زیادی در محل کار دارید و این مهمترین ویژگی و دارایی است که در شغلتان دارید. ایده آل هایتان را حفظ کنید و هیچ کاری برعلیه محبوبیت و عقایدتان انجام ندهید!

مهر:

راه های میانبر باعث گمراهی شما می شوند. قواعد کاری، ترافیک و رابطه همگی کمک می کنند که ایمن باشید. هیچ کدام از این قواعد را زیر پا نگذارید، وگرنه پشیمان خواهید شد.

آبان:

اگر کسی را ناراحت کنید، او نیز در نهایت به شما ضربه خواهد زد. خیلی ناراحت کننده است که فکر کنید هرچه بدستتان می آید را از دست خواهید داد. درحق اطرافیانتان کارهای خوبی انجام دهید تا آنها هم در عوض برایتان  کارهای خوبی انجام دهند و قدرشناسیشان را داشته باشید.

آذر:

درحالی که ماه های پاییزی به زندگیتان وارد می شوند، باید درباره عادتهایتان بازاندیشی کنید. اگر در تابستان خیلی غذا و یا نوشیدنی می خوردید، باید میزان آنها را در این ماه کم کنید. یک برنامه ی ورزشی جدید آغاز کنید و حداقل ۳ بار در هفته ورزش کنید. اگر اینکار را بکنید احساس خیلی بهتری به شما دست می دهد.

دی:

اگر برای کارهایتان مسوولیت قبول کنید، محبوبیت بالایی کسب خواهید کرد. کارهای خوبی را به اجرا دربیاورید تا نتایج خوب آنها را بارها و بارها ببینید. همیشه انرژی های مثبت دریافت کنید.

بهمن:

بهترین کاری که امروز می توانید برای روانتان انجام دهید اجتناب از حسادت است. کوته فکری و نداشتن سخاوت برای روحتان اصلا خوب نیست و برایتان دردسر ایجاد می کند. امروز با آنهایی که حس می کنید باارزشند صحبت کنید. با دقت باشید و از کوته فکری اجتناب کنید.

اسفند:

از دنیای مادی بیرون بیایید و همه چیز را در دنیای معنوی وارد کنید. به مراقبه بپردازید و یک برنامه جدید پیدا کنید که مراقبه و تفکر را به نحوی جدید وارد زندگیتان کند. موسیقی های خوبی در اینترنت پیدا می شوند که در انواع مختلف مراقبه کمکتان می کنند.

فالامروز ، فال روزانه ، فال روز ، طالع بینی روز ، اقبال روز ،فال, فال حافظ, فال حافظبا معنی, فال حافظ با تعبیر, فال روزانه حافظ, فال کامل حافظ, فال نامه حافظ, فال حافظموبایل, گرفتن فال حافظ, فال روز،حافظ, حافظ, کد فالحافظ, فال حافظ انبیا, کتاب فالحافظ, hafez, fale hafez, hafezfale, hafez fal, poem of hafez, fal hafez farsi, hafez shirazifal hafezshirazi, fale hafez batarsir, fale hafez ba mani , فال, فال انبیا, فال انبیاء, فال انبیاء الهی, گرفتنفال انبیا, طالع بینی انبیا, فال و طالع بینی انبیا, فال انبیاء با معنی فارسی, فال+انبیا,فالنامه حافظ انبیا, انواع فال انبیا, سایت فال انبیا, فال پیامبران, فالنامه انبیا,فال روزانه انبیا, فال قران, استخاره با فال انبیا, فال تسبیح, تفال به انبیا, تفألزدن به انبیا فال روزانه , فال , فال روزانه متولدین فروردین , فال روزانه متولدیناردبیهشت ,فال روزانه متولدین خرداد , فال روزانه متولدین تیر , فال روزانه متولدینمرداد, فال روزانه متولدین شهریور, فال روزانه متولدین مهر , فال روزانه متولدین آبان, فال روزانه متولدین آذر , فال روزانه متولدین دی , فال روزانه متولدین بهمن, فالروزانه متولدین اسفندفال و نیت,فال تصویری,فال روزانه حافظ,فال انبیا,فال روزانه تولد,اموزشگرفتن فال,فال قهوه انلاین,فال روزانه عاشقانه,فال عشق,فال امروز,کف بینی,فال حافظ,فالقهوه اسب,گرفتن فال,فال ورق,فال تاروت,فال روزانه۲,فال,فال قهوه,فال قهوه شادمهر,فالتاروت انلاین,فال روزانه,نیت فال,سایت فال,فال روزانه تاروت,فال چوب, روزانه, امروز,استخاره

loading...