خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

واقعیت هایی جالب درباره ی جسیکا آلبا + تصاویر

جسیکا,آلبا,واقعیت هایی از جسیکا آلبا,عکس هایی از جسیکا آلبا

دوستداران کومیک های علمی تخیلی بیش از ۵۰ هزار پوستر جسیکا آلبا را در فیگور فیلم «فرشته تاریکی» خریداری کردند. به عقیده آنها جسیکا آلبا یکی از بهترین ستارگان زن در آثار تخیلی است. جسیکا البا یکی از زیباترین زنان بازیگر..

از مهمترین آثار سینمایی او می توان به «چشم» ، «چهار شگفت انگیز» ، «۱۰» ، «ساطور» و «شهر پرهیاهو» اشاره کرد.

جسیکا آلبا,عکس هایی از جسیکا

جسیکا آلبا در ۲۸ آوریل سال ۱۹۸۱ در پونوما کالیفرنیا متولد شد و در ۱۳ سالگی با پروژه (Camp Nowhere) به سینما وارد شد. تاکنون موفق به دریافت یا نامزدی جایزه اسکار نشده ولی چندین نامزدی جایزه منتخب کودکان و نوجوانان، تمشک طلایی بدترین بازیگر ، MTV و ساترن را دریافت کرده است. از مهمترین آثار سینمایی او می توان به «چشم» ، «چهار شگفت انگیز»، «۱۰» ، «ساطور» و «شهر پرهیاهو» اشاره کرد. او مادر ۲ فرزند است.

۱- دوستداران کومیک های علمی – تخیلی بیش از ۵۰ هزار پوستر «جسیکا آلبا» را در فیگور فیلم «فرشته تاریکی» خریداری کردند. به عقیده آنها «آلبا» یکی از بهترین ستارگان زن در آثار تخیلی است.

۲- او از خانواده ای کاتولیک است. وقتی او هنوز ستاره نشده بود، پدربزرگ و مادربزرگش او را از پوشیدن لباسهای باز منع می کردند. آلبا خودش به این موضوع اذعان داشته است.

۳- او پس از فارغ التحصیلی به مدرسه هنر رفت و در خدمت آموزشهای بازیگری «ویلیام اچ میسی» و همسرش قرار گرفت. او به بوستون تی وی گفته، همسر میسی چندین بار گریه مرا به خاطر صدای ضعیفم درآورده است.
جسیکا آلبا,

او از طرفداران خالکوبی است و بر خلاف ظاهرش رکورد چندین خالکوبی را روی بدنش دارد.۴

۵- «جسیکا آلبا» از سوی مجله ماکسیم و پیپل به عنوان یکی از ۲۵ بازیگر زیبای سینما معرفی شده و همواره این عنوان را حفظ کرده است.

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

loading...