امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶

دختر تهرانی توسط دوستش ربوده شد/ آزار و اذیت در خانه مجردی

 دختر تهرانی توسط دوستش ربوده شد/ آزار و اذیت در خانه مجردی

تجاوز وحشیانه به دختر تهرانی + عکس

مفقود شدن دختر تهرانی

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران؛ چند شب گذشته ساعت ۲۲ فردی به هویت مهدی ۴۵ ساله به سرکلانتری چهارم مراجعه کرد و اظهار داشت: دخترم آیدا هنوز از کلاس زبانش به خانه بازگشته و احتمال می دهم فردی آن را ربوده باشد.

ماموران اطلاعات سرکلانتری سریعا اقدامات گسترده خود را آغاز کردند و با مراجعه به کلاس زبان این دختر و پرس و جو از دوستانش دریافتند که آیدا با پسری به نام امیر ۲۵ ساله دوست است و آخرین بار با آن دیده شده است.

با بررسی سوابق امیر مشخص شد که این متهم معروف به امیر ماک دارای چندین فقره سابقه کیفری می باشد و یکی از اراذل و اوباش به نام منطقه نارمک است.
دستگیری متهم تجاوز به دختر تهرانی
با جمع آوری اطلاعات ماموران سریعا آدرس مخفیگاه این متهم را درآورده و با اکیپ کامل عملیاتی به مخفیگاه متهم اعزام شدند.
در نهایت ماموران با رعایت کامل مسائل شرعی و قانونی وارد منزل شدند و با دستگیری امیر ماک، دختر جوان را از دستان این اوباش نجات دادند.
سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت سرهنگ علی احمد نادری درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران؛ گفت: ِآیدا پس از رهایی از دستان امیر ماک به ماموران در خصوص علت واقعه بیان داشت که در حال بازگشت به خانه از کلاس زبان بودم که امیر با من تماس گرفت و گفت که قصد دارد خودش مرا تا خانه ببرد، من نیز به او اعتماد بیجا کردم و او من  را به زور به منزل مجردیش کشاند و قصد آزار مرا داشت که ماموران سر رسیدند.
گفتنی است که متهم در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی استان تهران قرار گرفت.