نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

آخرین اخبار دربی ۷۷ شهریور ۹۲

آخرین اخبار دربی ۷۷  شهریور ۹۲

خبرگزاری فارس: بلیت‌ فروشی از ساعت 6 صبح آغاز شد/ 4 هزار هوادار در آزادی

بلیت‌ فروشی از ساعت ۶ صبح آغاز شد/ ۴ هزار هوادار در آزادی

با توجه به ازدحام هواداران سرخابی مقابل ورزشگاه آزادی بلیت فروشی از ساعت ۶ صبح آغاز و درهای ورزشگاه باز شدند.


به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر از ساعت ۱۸ و ۵۰ دقیقه امروز در ورزشگاه آزادی میهمان استقلال تهران است. از همین رو با توجه به استقبال خوب هواداران سرخابی در‌های ورزشگاه آزادی باز و بلیت فروشی از ساعت ۶ صبح آغاز شد.

این در شرایطی است که حدود ۴ هزار هوادار پشت درهای بسته بودند و پس از باز شدن درب‌ها برای اینکه ازدحامی پیش نیاید با کمک نیروی انتظامی به داخل ورزشگاه هدایت شدند.

* در گیت‌های بلیت فروشی بلیت ۱۵ هزار تومانی وجود ندارد و فقط بلیت‌های ۸ هزار تومانی مخصوص اطراف جایگاه طبقه پایین و ۵ هزار تومان مخصوص طبقه دوم فروخته می‌شود.

* هر هواداری که بلیت تهیه می‌کند به داخل ورزشگاه راهنمایی می‌شود و برای جلوگیری از بازار سیاه حق ندارد به بیرون بیاید.

* در مقابل درب غربی و شرقی ورزشگاه آزادی با توجه به اینکه هواداران شب گذشته به استراحت پرداختند، زباله‌های فراوانی روی زمین ریخته شده که ماموران شهرداری در تلاشند تا آنها را پاکسازی کنند. در این میان مسئولان شهرداری منطقه ۲۲ نیز بهترین فرصت را برای تبلیغ خود پیدا کردند.

* پلاکاردهای بزرگ در مقابل اطراف ورزشگاه آزادی نصب شده که قالیباف شهردار تهران در حال تقدیر از مسئولان شهرداری منطقه ۲۲ است.

* در حال حاضر نیز رفت و آمد هواداران مقابل گیت‌های بلیت فروشی بسیار عادی است و مشکل خاصی وجود ندارد.

* ماموران نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی از ساعت ۵ و ۳۰ دقیقه صبح امروز در اتوبان تهران – کرج و همچنین اطراف ورزشگاه آزادی مستقر شدند و رفت و آمد هواداران و اتومبیل‌ها را زیر نظر دارند.

انتهای پیام/ش

loading...