دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶

فال روزانه پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۲

فروردین:

امروز روزی است که انرژی بسیار زیادی دارید و آنرا صرف پرژه های پولساز می کنید. ایده های خلاقانه و کارهای عملی، نقاشی و یا فقط ایده های متفرقه تبدیل به آیتم های مهم می شوند. ذهنتان را باز نگه دارید.

اردیبهشت:

امروز برنامه ی سلامتی جدیدی را امتحان کنید. شاید بهتر است کار عجیب و غریبی انجام دهید.می توانید اهدافتان را همراه با سلامتیتان پیدا کنید. اینطوری شادتر خواهید بود. از سیگار کشیدن، آدامس جویدن و مصرب مشروبات دست بکشید. دارید اضافه وزن پیدا می کنید.

 

خرداد:

شما و یا معشوقه تان ویا حتی هردویتان درمورد امور مالیتان خیلی مخفی کارانه عمل می کنید و مراقب هستید. این می تواند مفید باشد و یا حتی ممکن است منجر به سقوطتان شود. مراقب باشید که اگر خواستید چیز مهمی بخرید با هم مشورت کنید.

 

تیر:

امروز در مورد روابطتان تغییرات بزرگی را در نظر دارید. مطمئن هستید که کسی را می خواهید، اما متوجه خواهید شد که او در یک یا دو ماه شما را دیوانه می کند. بهتر است که وقتی فکر می کنید نمی توانید با کسی کنار بیایید به کسی چیزی نگویید. نفس عمیق فراموش نشود.

 

مرداد:

امروز مراقب امور مالیتان باشید. نیاز به این دارید که تمام فکرتان را درمورد اینکه چطور  جسم و روحتان را برای بقیه ی روزهای ماه با هم هماهنگ نگه دارید روی هم جمع کنید. امشب کمی تنش دارید و عکس العمل بدنتان درمقابل این استرس مریض شدن است.

 

شهریور:

انتظارات اساسیتان امروز تغییر می کنند. امروز یکی از اعضا خانواده را به ناهار دعوت کنید و ردمورد امید و آرزوهایتان با او صحبت کنید. گوشتان باز باشد و به نصایح گوش بدهید. درصورت نیاز خودتان را تغییر بدهید.

 

مهر:

امروز ممکن است اتفاقات غافلگیرکننده ای بیفتند. این اتفاقات ممکن است به صورت یک پیام، نامه و یا تماس تلفنی رخ بدهند. وقتی پیام به شما رسید برای یک تغییر خودتان را آماده کنید.

 

آبان:

در خارج از محدوده تان حرکت نکنید. سعی کنید خیلی درمورد مشکلات کوچکی که در سلامتیتان پیش می آید شکایت نکنید. به صورت کارآمد کار کنید ولی بیش از حد توانتان مسولیت و پروژه قبول نکنید.

 

آذر:

امروز به کسی پول قرض ندهید. درست است که با سخاوت هستید ولی اگر خیلی به دیگران پول قرض بدهید برای نیازهای خودتان چیزی نمی ماند. وقت آن رسیده که از آن آشنایانی که به زندگی و شغلتان آسیب می رسانند دست بشورید. مراقب باشید که تنها در را به سوی کسانی ببندید که شما را رنجانده اند.

 

دی:

امروز ایده ها و راهنمایی های زیادی پیش رویتان وجود دارند. ترکیب این ایده ها و بلندپروازی می تواند بسیار قدرتمندتان کند و در زندگی خیلی پیشرفتتان دهد. بدانید که کی هستید و چه می خواهید و سپس به سمت همان مسیر پیش بروید. به لیست هدفهایی که در این ماه می خواهید به آنها برسید نگاه کنید و برایشان برنامه ریزی کنید.

 

بهمن:

قبل از بیرون رفتن از خانه به سمت کار یا خرید درها و پنجره ها را خوب قفل کنید تا امنیت خانه حفظ شود. مراقب امنیت اعضای خانواده تان هرجا که هستند باشید. مراقب جاهایی که می روند باشید. علایم عجیب و غریبی در طالع امروزتان دیده می شود.خیلی مراقب باشید.

 

اسفند:

اگر فقط چند قدم به سوی حفظ امنیت و صرفه جویی اموالتان بردارید، به زودی می توانید به استقلال کامل مالی برسید. یک حساب جاری برای خودتان باز کنید و شماره ی آن را در جایی امن نگه دارید. به حرف های رییس بانک درمورد نحوه ی سرمایه گذاری به خوبی گوش کنید. برای مسافرت های آتیتان کمی صرفه جویی کنید و وقتی دیگران تقاضای قرض می کنند برای طفره رفتن از حس ششمتان استفاده کنید.