سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

فال روز شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۲

فروردین:

نابرده رنج گنج میسر نمی شود! شانس و فرصت های مختلف می تواند تغییرات خوبی را در آبنده بوجود بیاورد. در یک رابطه شانس خود را امتحان کنید و تغییراتی را در محیط خانه پیدا کنید که احساساتتان را بهبود می بخشد.

اردیبهشت:

امروز بهترین رفتار را از خود نشان دهید. مسولیت هایی سر راهتان قرار گرفته اند که کمی گیجتان خواهند کرد. اگر در محل کارتان احساس تغییر قدرت کردید، همگام با این تغییرات حرکت کنید که می تواند برایتان موقعیت جدیدی فراهم کند. امروز مهربانی و شفقت داشته باشید، به آن نیاز پیدا خواهید کرد.

 

خرداد:

چالش در محیط کاری می تواند امروز برایتان استرس و اضطراب آور باشد. این مساله می تواند خوب باشد، این میتواند ثابت کند که شما با میدیریتتان می توانید از پس مشکلات برآیید. شاید وظایف بیشتری به شما محول شود که می تواند برایتان محبوبیت بیشتری به همراه داشته باشد. روز خوبی داشته باشید و با دوستانتان در یک لاتاری شرکت کنید. چه کسی می داند! شاید میلیونر بعدی شما باشید.

 

تیر:

امروز روابط شخصیتان را به تعادل برسانید. ممکن است امروز عصر یکی از روابط صمیمیتان عمیق تر شود و به معشوقه تان باید بفهمانید که دوستش دارید. مرموز و بامزه باشید. مهربان و گیج کننده بودن هم بد نیست.

 

مرداد:

امروز سعی کنید با کسانی که با آنها زندگی میکنید بیشتر دور هم باشید. بدانید که هرچه بیشتر گوش بدهید و حرف نزنید بیشتر یاد می گیرید. جایی نزدیک خانه تان برنامه ی یک پیکنیک را بریزید و روز بعد معشوقه تان را به ناهار دعوت کنید. همه چیز را روشن نگه دارید و عشق و رمانس را به رابطه تان برگردانید.

 

شهریور:

امروز روی آشنایان و دوستان کار کنید. بگذارید بدانند که برایتان مهم هستند و می خواهید که احساس عمیقتری را وارد زندگیتان کنید. با این حال مراقب باشید که زیاده روی نکنید و باعث ایجاد گیج شدگی نشوید. امشب با هم اوقات خوبی داشته باشید و پیتزا و استیک بخورید. می تواند شبی بیادماندنی باشد.

 

مهر:

امروز باید با مسایلی مواجه شوی که مدتهاست آنها را به تعویق انداخته اید. سعی کنید از جروبحث هایی که باعث مشاجره و عدم همسازی در خانه می شوند دوری کنید. کارتان خوب پیش می رود و سرتان شلوغ است. تعهدات کاریتان را به همین شکل حفظ کنید.

 

آبان:

هرچه که امروز انجام دهید می تواند هفته و ماه آینده را تحت تاثیر قرار دهد. اگر می خواهید جان تازه ای بگیرید در خانه بمانید و لذت ببرید. مدتی است که استرس زیادی داشته اید و این استرس قرار است که ادامه پیدا کند.امشب به خانواده تان بفهمانید که برایتان مهم هستند و مراقبشان هستید.

 

آذر:

امروز مراقب احساساتتان باشید. به نظر عجیب می آید ولی اگر می خواهید وقتتان را با دیگران بگذرانید باید خوش مشرب باشید. سعی کنید کارتان را امروز تمام کنید. شاید برایتان سخت باشد چون شما فقط می خواهید به سخن چینی بپردازید. اگر امروز هیچ فشاری رویتان نیست، صحبت کنید و با دوستانتان اوقات خوبی بگذرانید.

 

دی:

امروز روز خوب و راحتی داشته باشید. ماه آخر تابستان است و باید از آن نهایت لذت را ببرید. فرزندان و والدینتان می خواهند وقتشان را با شما بگذرانند و این می تواند کمی برایتان سخت باشد. وقتتان را با همسرتان بگذرانید و برنامه ی یک سفر در آخر تابستان بچینید.

 

بهمن:

هیچ چیز به اندازه ی امروز از کار کردن سخت تر نیست. شاید کار گزارش دادن و تهیه پرینت روی هم انباشته شده. امشب خوب استراحت کنید تا روانتان آرام شود. برای شام به رستوران بروید و یا حداقل برای یک نوشیدنی با دوستانتان بیرون بروید. با گذراندن وقتتان با دیگران امروز را به یک روز خاص تبدیل کنید.

 

اسفند:

امروز صبحانه ی مفصلی بخورید. امروز روز خیلی پرمشغله ایست و تلفن های مکرر و حرف زدن با مشتری ها خیلی ملال آور خواهد بود. امروز همکاران و رابطه تان خیلی خوب خواهند بود و شاید بخواهید با همکارانتان به جایی بروید. سعی کنید که امروز هیچ ناسازگاری حل نشده ای با همکاران نداشته باشید و تمام قراردادها را با خوشحالی تمام امضا کنید.

loading...