آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶

فال روز دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲

فروردین:

امروز کسی وارد زندگیتان می شود و شما احساس گیجی و سردرگمی می کنید. اگر می خواهید به کسی در یافتن پاسخ سوالهایش کمک کنید، باید درمورد آن تحقیق کنید، از دیگران مشورت بگیرید و به حس ششمتان گوش کنید. خواهید دید که تنها کسی که کمکش می کنید فقط و فقط خودتان هستید.

اردیبهشت:

خبرهای ناخوشایندی سر راهتان قرار می گیرد. این خبرها چیز خیلی بد و فاجعه آمیزی نیستند، فقط کمی آزاردهنده اند. با کسی که مظطربتان می کند مواجه شوید و او را از سیستم زندگیتان بیرون بیندازید. امروز نگرشتان را تغییر دهید.

خرداد:

در سکوت بنشینید و به حس ششمتان گوش دهید. تفکرات نو داشتن خیلی خوب است، ولی اگر مرد عمل باشید برای آنهایی که به شما تکیه می کنند خیلی بهتر است. دوست با بینشی پیدا می کنید که با بینشش به شما کمک می کند، به او گوش دهید و آماده شوید.

تیر:

اطرافیانتان را کمک کنید و به آنها برسید. برای این کار باید از لحاظ جسمی و روانی سالم باشید. یک برنامه ی ورزشی آغاز کنید و دوباره در کلاس های یوگا شرکت کنید. با این کار انرژی لازم برای رسیدن به اطرافیاناان را بدست خواهید آورد.

مرداد:

امروز در امور مالی وضعیتتان بهبود می یابد. ممکن است کسی در زندگیتان کار خیلی بزرگی برایتان پیداکند و یا اضافه حقوق بگیرید. احساس خوبی داشته باشید و برای تغییرات جدید آماده باشید.

شهریور:

باید قبل از ایجاد یک تعهد جدی طرف مقابلتان را بهتر بشناسید. اگر در حال حاظر با کسی رابطه دارید اصلا عجله نکنید. اگر هم متعهد هستید، سعی کنید بحث را به بیراهه نکشید و مساله را کش دار نکنید و عجله نداشته باشید.

مهر:

کودک درونتان را پیدا کنید و بیرون بروید و بازی کنید! به سینما بروید و یا سگتان را برای گردش به پارک ببرید. بانشاط و شادباشید و ادراک زندگیتان را قوی تر کنید.

آبان:

افرادی در نزدیکیتان هستند که در مشکلات مربوط به سلامتیتان کمکتان می کنند. به باشگاه بروید و یک مربی خصوصی استخدام کنید. تا جایی که حس می کنید می توانید، ورزش کنید.

آذر:

در خانواده تان مسایل روحی و معنوی وجود دارد که باید مراقبشان باشید. بدانید که قدرت بزرگی در بالای سر وجود دارد که مراقب شما هست و در کارهایتان راهنماییتان می کند. به این اعتقاد داشته باشید تا در زندگیتان موفق شوید.

دی:

همینطور که حامی و بخشنده هستید بمانید. کسی که از شما کمتر است را امروز راهنمایی کنید و از نعمتهایی که در تابستان برایتان مهیا شده استفاده کنید. اگر از وجودتان ببخشید، بیش از آنچه که بخشیده اید دریافت خواهید کرد.

بهمن:

کسی که نیاز دارد را کمک کنید. ممکن است یکی از اعضا خانواده و یا یک دوست خوب به کمکتان نیاز داشته باشد. البته او نیز در مواقع سختی به داد شما خواهد رسید. امروز بسیار حساس و باهوش باشید. بذله گویی و قوه ی تعقلتان را حفظ کنید.

اسفند:

همیشه بدنبال خوبی های دیگران گشتن برایتان بهتر است. این خوبی می تواند چیز خیلی کوچکی باشد که می تواند هرروز بیشتر شود. در کسی که وارد زندگیتان می شود به دنبال خوبی ها باشید و از بدی هایش چشم پوشی کنید.

loading...