هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶

فال روزانه یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۲

فروردین:

انقدر بیش از حد دنبال حل مسایل مختلف نباشید وگرنه در سلامتیتان دچار مشکل خواهید شد. خیلی حیاتی است که رمق تازه ای بگیرید و یک خواب شبانه ی خوب می تواند بدنتان را دوباره حیات بخشد. درمورد تمام اعضای بدتنتان فکر کنید و آنها را احساس کنید تا بفهمید مشکلتان کجاست.

اردیبهشت:

در زندگیتان معنویت وجود ندارد و این باعث آسیب به درونتان شده است. امروز دوباره شروع به شناختن خود کنید. اگر دیدید که از شخصیت قدیمیتان خوشتان نمی آید، یاد بگیرید که به آن کسی که باید باشید تغییر کنید.

 

خرداد:

روز انرژی مثبت تمرکز کنید. برای تمام کردن پروژه ها و  ماموریت هایی که در برنامه تان سنگین هستند از دوستانتان کمک بگیرید. دوستان خوب مثل طلا هستند، با آنها به خوبی رفتار کنید و حفظشان کنید.

 

تیر:

کسی را پیدا خواهید کرد که می توانید با او صحبت کنید و باهم روی سوالات و مشکلاتتان کار کنید. اگر با نقشدرون و روحتان در زندگی رابطه برقرار نکنید نمی توانید به جواب تمام سوالات زندگیتان برسید. برای یافتن پاسخهایتان مطالعات دینی داشته باشید.

 

مرداد:

امروز خرج کردن برای خودتان می تواند یک سرگرمی باشد. اما به هر حال اگر پولتان به اندازه ی کافی نباشد، این کار می تواند برایتان خیلی خطرناک باشد. سعی کنید در خریدهایتان بیشتر منطقی باشید.

 

شهریور:

امروز سلامتیتان شرایط خیلی خوبی دارد. برنامه ورزشی و تغذیه ی خوبی داشته باشید و بدانید که این برنامه ها جواب خواهند داد. پرانرژی و مثبت اندیش باشید.

 

مهر:

موفقیت هایتان امروز پاداش خواهند گرفت. اگر در شغلتان اوقات سختی را می گذرانید، سعی کنید با ناظران وهمکارانتان صحبت کنید تا کشف کنید که چطور می تواند کار را لذت بخش، نتیجه بخش و پرموفقیت کرد.

 

آبان:

در مورد کل زندگیتان مثبت اندیش و خوشبین باشید. امروز در مسایل مربوط به خانواده، شغل و محیط زندگیتان چیز جدیدی را آغاز کنید. برای ایجاد یک تغییر جدید از استعداد دوستانتان استفاده کنید.

 

آذر:

شاید امروز یک رابطه ی عاشقانه جدید شروع شود. شاید ببینید که یک دوست قدیمی، امروزی و یا جدید کاملا برایتان مناسب است. یاد بگیرید که خودتان را به سرعت نشان دهید و همه چیز را بروز دهید.

 

دی:

امروز در امور مالی شرایط بهتری دارید. این مساله شاید بحث میراث و یا پول نباشد. دوستان  و خانواده هم ثروت عظیمی به شمار می آیند. بیرون بروید و  عصر را کنار خانواده و دوستان خوش بگذرانید.

 

بهمن:

سلامتیتان امروز خیلی خوب است. ورزش کنید، خوب غذا بخورید و آب بسیار بنوشید. ویتامین های مختلف مخصوصا ویتامین ث بخورید تا سیستم ایمنی بدنتان قوی بماند. تابستان موقع غافل شدن از زندگی سالم نیست.

 

اسفند:

ذهن و جسم به همدیگر مرتبطند. تاثیرات جدیدی وارد زندگیتان می شوند و اتفاقات جدیدی رخ می دهند. این تاثیرات می توانند روحی، معنوی، مربوط به کار و یا خانه باشند. آنها را به زندگیتان راه بدهید و به آنها روش آرام و بی استرس بودن را یاد بدهید.

loading...