دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶

فال روز جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۲

فروردین:

در مورد پولتان اصلا ریسک نکنید. اگر به اندازه ی کافی استطاعت ندارید روی پروژه های بزرگ سرمایه گذاری نکنید. اگر کسی از شما درخواست وام کرد و پول نداشتید، خیلی راحت بگویید نه! شجاعتر و پرجربزه باشید تا ثروتمندتر شوید.

اردیبهشت:

عادت های بدتان را کنار بگذارید. عادته ای بدتان را با عادت مثبت و سازنده جایگزین کنید. واقعا در حین این فرایند تغییر عادت زنگی کردن با شما سخت خواهد بود. به دیگران بگویید که دارید سعی می کنید خودتان را بهتر کنید.

خرداد:

به عقایدتان محکم بچسبید. آنچه که برایتان درست و به صلاح است، سالهاست که همراه شماست. برای اینکه از نظر معنوی و روحی در موقعیتی که می خواهید بمانید، به یاد گرفتن و مطالعه خود ادامه بدهید.تمرینات روحی همیشه متفاوت و سخت هستند.

تیر:

دورو ور شما را شرایط رقابتی فرا گرفته است. شما واقعا نمی دانید برای چه به رقابت می پردازید. سرتان به کار خودتان گرم باشد و خیلی پرخاشگر نباشید. اگر مسایل برایتان کمی مشکل شدند فقط کمی قدم بزنید.

مرداد:

بدانید که چه کار دارید می کنید و به کجا می روید. افکارتان را واضح نگه دارید، وقتی کسی از مشکلاتش برایتان گفت به حرف هایش گوش کنید و به او نصیحت لازم را بکنید. تغییراتی در راه هستند و این تغییرات قرار است که مثبت باشند. برای خودتان فکر کنید و خودتان تصمیم بگیرید.

شهریور:

این که بخواهید خوداشتغال باشید ایده ی بسیار خوبی است و باید که در مورد همه ی جنبه های کسب و کار جدیدتان تحقیق کنید. اگر .قتتان را صرف تحقیقات کنید می توانید همه چیز را عملی کنید. شما از پس آن بر خواهید آمد.

مهر:

 امروزهنگام تصمیم گیری درمورد کارتان سعی کنید تصمیم خوب و معقولی بگیرید. شاید نخواهید که امروز روز استقلالتان باشد. قبل از تصمیم گیری های بزرگ تمام جوانب را بطور کامل بسنجید.

آبان:

تعهد یعنی ابراز و صحبت کردن درباره ی آنچه که در ذهنتان وجود دارد! صداقت گفتار باعث می شود که رابطه تان سالم بماند و به مسیر درستی برود. هنگام گفتن ذهنیاتتان واضح و شفاف باشید. اگر این کار را بد انجام دهید و آنرا به زور انجام دهید، باعث ایجاد آسیب و خسارت خواهید شد.

آذر:

امروز اضافه حقوق می گیرید! روزهای خوبی در پیش دارید و این هم اولین اضافه حقوق طی مدت ۳ سال است! در خرج کردن این ثروت تازه پیدا شده کمی معقول عمل کنید. به فکر بلند مدت باشید و پولتان را پس انداز یا سرمایه گذاری کنید.

دی:

امروز از نگرانی هایتان در مورد سلامتیتان دست بکشید. حتی اگر مطمئن بودید که دارید با بیماری جدی مواجه می شوید، باز هم مثبت اندیش باشید. هیچ وقت نمی دانید، شاید فقط تصور می کنید که بیمارید!

بهمن:

امروز با ترس هایتان مواجه شوید و شجاع باشید! وقتی در مسیرتان با مانع روبه رو شدید از مراقبه و دعا برای راهنمایی استاده کنید.  مذهبی بودن و استفاده از معنویت خیلی کمک کننده است.

اسفند:

امروز امور مالیتان خیلی بهتر است. حتی ماه آینده هم شرایط بهتر خواهد شد و همه چیز آنطور که رویایش را داشتید پیش خواهد رفت. چه آینده ای در پیش دارید!

loading...