هنر ما را به گونه اي رويايي از درد هستي رها مي سازد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶

فال روز سه شنبه ۲۹ مرداد ۹۲

فروردین:

امروز به سختی کار کنید. معلوم است که نشستن در اداره و لم دادن و به بطالت گذراندن وقت خیلی کار راحتی است، ولی هیچ وقت نمی توانید بفهمید که چه کسی مراقبتان است. اگر به دنبال ترفیع و یا اضافه حقوق هستید، از کار کم کردن می تواند برایتان خطرساز باشد.

اردیبهشت:

به حسابتان نگاهی بیندازید و ببینید وضعیت آن چطور است. اگر می خواهید که یک ماشین بخرید، اکنون زمانش رسیده. درآمدهایتان بالاست ولی انتظارات پایین است. وقتی را صرف تحلیل این کنید که واقعا به چه چیزهایی نیاز دارید.

خرداد:

اگر واقعا می خواهید معشوقه تان را خوشحال کنید، می توانید او را به یک شام خوشمزه دعوت کنید. با او ارتباط برقرار کنید و به آنچه میگوید گوش کنید و طوری که صحیح است با او رفتار کنید. با ملاحظه باشید.

تیر:

امروز شما ترسناک شده اید و درست مثل مادرتان پرخاشگر شده اید. جنون و دیوانگی ارثی نیست و اگر رژیم و ورزش مناسب داشته باشید می توانید از آن اجتناب کنید. با کار کردن روی آن ذهنتان را قوی نگه دارید و درمورد آن نگران نباشید.

مرداد:

چرا به توانایی های بالقوه تان ایمان ندارید؟ آیا بازنده بودن و ضعیف بودن به شما حس خوبی می دهد؟ شاید بهتر است که ازین کار دست بکشید و درمورد اینکه به کجا می روید فکر کنید و سعی نکنید که یک نفر دیگر تمام دنیا را نجات دهد! این کار شما را به پایین می کشد.

شهریور:

دوستانتان تمایلات اخلاقی و مذهبی کمی دارند. داستان هایی که دوستانتان می گویند را زیاد جدی و باارزش نپندارید! زندگی خودتان را بکنید و خودتان باشید.زمان گذاشتن برای خود واقعیتان بسیار مهم تر از دوستانتا در تمام دنیا است!

مهر:

با آنهایی بمانید که قابل اعتمادتان هستند، اما مسایل شخصیتان را فقط برای خودتان نگه دارید. اگر چه دوستانتان را دوست دارید، اما ممکن است چیزهایی به شما بگویند که برایتان خوب نیست. مراقب باشید با چه کسانی رابطه دارید.

آبان:

امروز مورد ارزشیابی قرار می گیرید. به سختی کار کنید و بگذارید بقیه ببینید که در تمام کردن وظایفی که بر عهده تان است چقدر قابلیت دارید. در کارتان اهمال نکنید و زودتر از موعد از کار دست نکشید. اگر انسان سخت کوشی هستید پاداش هایی انتظارتان را می کشد.

آذر:

آنهایی که متعهد به یک رابطه هستند ممکن است در بحث اعتمادشان مساله ای پیش بیاید. مراقب باشید که پولها و سویچ ماشینتان را کجا می گذارید. یک شب ممکن است که خودتان را در مخمصه بیابید.

دی:

امروز قرض دادن پول به دوستان ممکن است کمی بی احتیاطی باشد. هیچ وقت پولتان را پس نخواهید گرفت، پس مطمئن شوید که آمادگی از دست دادن آنچه که قرض می دهید را داشته باشید.

بهمن:

امروز می تواند برای بهبود معنویتتان  روز گوش دادن به پیشواهای مذهبی باشد. اگر دارید یک بیماری غم انگیز را تجربه می کنید، راه های مختلفی برای درمان مشکلتان وجود دارد. پذیرای ایده های جدید و جایگزین باشید.

اسفند:

مراقب آن دسته از همکارانی که سعی دارند با کارفرمایتان تقلب کنند باشید. از کار بریدن و تمام کردن کارها با تقلب اصلا کار شایسته ای نیستید. مراقب کار خودتان باشید تا شما هم به عنوان بخشی از گروهشان شناخته نشوید.

loading...