آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶

فال دوشنبه ۲۸ مرداد ۹۲

فروردین:

با خودتان روراست و گشاده دست باشید و برای ارتقاء سلامتیتان ورزش کنید. از تمام حقه های جایگزین پزشکی که می دانید استفاده کنید تا بهترین دارویی که به شما انرژی و قدرت می دهد را پیدا کنید.

اردیبهشت:

منابع بالقوه ای برای کمک به شما در دسترس هستند. قلب و زندگیتان را برای دیگران باز کنید و اجازه بدهید کمکتان کنند. برای بزرگ کردن بچه خیلی باید زحمت کشید و برای کمک به یک انسان بسیار مشغول هم باید چندبرابر آن! هیچ کاری را به تنهایی انجام ندهید.

خرداد:

سخاوتمند باشید. ظرفیت های درونیتان را بشناسید تا بتوانید سخاوتمند و مهربان باشید.وقتی به کمک نیاز داشتید، کمک دیگران را قبول کنید ولی بعد از آن دو برابر جبران کنید.

تیر:

زمان و توجهتان را صرف ماموریت های کاریتان کنید. اگر تمام تمرکزتان را روی کار بگذاربد می توانید آنرا تمام کنید. با دیگران دوستانه رفتار کنید و برای پیشرفت در کارتان آنچه که مورد نیاز است را انجام دهید.

مرداد:

امروز عشق متعلق به شماست. شما افرادی را به سمت قلبتان جذب می کنید که جندان مناسب نیستند! ازاین کار بس کنید و درمورد رویه ای که دارید فکر کنید و همچنین درباره ی آینده تان بیندیشید.

شهریور:

امروز در طالعتان اضافه حقوق یا دستمزد می بینیم. به اطرافتان بنگرید و همچنین به فکر راه هایی برای بدست آوردن پول بیشتر باشید. یک کار دوم داشته باشید، می توانید وسایل اضافه تان را بفروشید یا یک کار خلاقانه بکنید. فقط به دنبال پول بیشتر باشید.

مهر:

مقدار زیادی آب بنوشید و ویتامین ث بخورید. برای اواخر مرداد ماه باید از تمام موادی که برای سلامتیتان خوب است استفاده کنید. خیلی بد است که در تابستان مشکلی در سلامتی آدم پیش بیاید.

آبان:

امروز توجهتان را به کارهایی که باید درباره ی وظایف و ماموریت هایتان انجام دهید معطوف کنید. وقتی همه ی کارهایتان را تمام کردید از استراحتتان لذت ببرید. به پارک بروید و با بچه هایتان بازی کنید و با همسرتان در میان درختان قدم بزنید. این همان استراحتی است که گفتیم.

آذر:

در زندگیتان چیزهایی زیادی وجود دارند که می توانید به آنها افتخار کنید و باید بدانید که عشق داشتن، راه درست زندگی کردن است. نبوغتان را حفظ کنید و وقتی شرایط کمی برایتان مشکل شد از دیگران کمک بخواهید. هیچ وقت نمی توانید همه ی کارها را خودتان انجام دهید.

دی:

امروز در کارتان موقعیت جدیدی بدست خواهید آورد. منظم و روشمند کارکنید. تمام جزییات کوچک در کارتان را تصحیح کنید. این موقعیت جدید به شما بسیار نزدیک است و برایتان بسیار رضایت بخش خواهد بود. شکیبایی خود را حفظ کنید.

بهمن:

هیچ پاداشی دریافت نمی کنید مگر اینکه نقشتان را انجام دهید. با اطرافیانتان در اداره، اتوبوس، کلاس و خیابان صحبت کنید. دوستانه رفتار کردن می تواند درها را به سمت هیجانات و ماجراجویی های جدید باز کند. وقتی دوستانه رفتار کنید، مطمئن باشید که عاشق نتیجه اش خواهید شد.

اسفند:

حتی سردترین و خشک ترین آدم ها هم از امروز لذت می برند. می دانستید که همسایه تان چند حیوان خانگی جدید خریده است؟ اگر مودبانه درخواست کنید می توانند یکی هم به شما بدهند.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی زیگیل

loading...