قدر زمان حال را بدانید که گذشته هرگز برنمی گردد و آینده شاید نیاید.(گالیله)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶

فال پنج شنبه ۲۴ مرداد ۹۲

 فال روز پنج شنبه ۲۴ مرداد ۹۲ فال ۹۲/۵/۲۴   فال فردا   فال امروز   فال ۵شنبه ۲۴ مرداد ۹۲  فال ۲۴ مرداد

فروردین:

ماموریت های کاری بسیاری را قبول می کنید! کارهای مهم را تمام کنید و ادامه بدهید. زندگی خانوادگیتان را به تعادل برسانید و به هر چه که سر راهتان قرار می گیرد جواب مثبت ندهید. هر کاری را قبول نکنید.

 

اردیبهشت:

پیدا کردن عشق بزرگترین ترس زندگیتان است. ترس را کنار بگذارید و دید بازتری نسبت به آن داشته باشید. خواهید دید که اگر از خودتان مایه بگذارید در رابطه هم موفقیت بدست می آورید.

 

خرداد:

بیمار بودن اصلا احساس خوش آیندی نیست. مثبت اندیش باشید و مایعات زیاد بنوشید. به زودی به سمت اوضاع بهتر و یک زندگی سالمتر پیش خواهید رفت.

 

تیر:

امور مالیتان همیشه استرس آور و نامناسب است. از استعدادها و مهارت هایتان برای بهبود وضع حسابتان استفاده کنید و با همسرتان درمورد کاهش هزینه هایتان صحبت کنید. مقداری زمان برای صحبت درمورد کارهایی که باید انجام دهید صرف کنید.

 

مرداد:

برای نیازهایتان از خدا کمک بخواهید تا به شما کمک کند. احساس تاسف برای خودتان اثر معکوس دارد و اینگونه هیچ وقت به هدف هایتان نمی رسید. سعی کنید انسان خوبی باشید.

 

شهریور:

به اهدافتان توجه کنید. موهبت های فراوانی به شما اعطا شده است و باید به آن اقرار کنید، از آنها استفاده کنید و با استعدادی که به شما داده شده است تمام کارها و وظایفتان را انجام دهید. دیگر منفی نگر نباشید.

 

مهر:

به موهبت هایی که به شما داده شده است نگاه کنید. ترحم به خود بسیار بد است و هیچ چیز تنها با داشتن امید در زندگیتان تغییر نخواهد کرد، مگر اینکه خودتان به دنبال تغییر باشید و کاری کنید. اگر به بدشانسیتان ایمان داشته باشید، بدشانسی هم همیشه به سراغتان خواهد آمد.

 

آبان:

امروز کارتان را دوست ندارید، ولی این  تنها چیزی است که در حال حاضر دارید. وقتی وضع اقتصادیتان خوب و ثابت شد و مسولیت های زیادی هم نداشتید سعی کنید کار بهتری پیدا کنید.

 

آذر:

به داشتن یک عشق فکر می کنید؟ اگرکسی را می خواهید ولی او در دسترس نیست، در مورد آنکه چه کسی را می خواهید باز هم فکر کنید. آیا دلیل اینکه به او فکر می کنید این است که او در دسترستان نیست؟

 

دی:

وقتی در مورد امور مالی فکر می کنید، به نقاط قوتتان توجه کنید. اگر می خواهید از لحاظ مالی امنیت داشته باشید، برنامه های ویژه ای داشته باشید و اهدافتان را تعیین کنید. هزینه هایتان را به تعادل برسانید.

 

بهمن:

امروز مراقب سلامتیتان باشید. مشکلات جسمی خلق و خویتان را تنگ می کند و این اصلا برای خانواده تان خوب نیست. مراقب رژیم غذاییتان باشید، حداقل ۳۰ دقیقه در روز ورزش کنید و وقتی توانستید به استراحت بپردازید. برای داشتن انرژی لازم برای فعالیت هایتان ۸ ساعت در شب بخواهید.

 

اسفند:

داشتن حس ششم و ادراک قویتان در بخش معنوی وجودتان چیز ارزشمندی است. در صحبت کردن با دیگران و نصیحت دادن متعادل و متواضع باشید. نگذارید دیگران از استعداد و هوشتان سوء استفاده کنند.

loading...