افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶

فال روز دوشنبه ۲۱ مرداد ۹۲

فروردین:

مراقب بودجه تان باشید و خرج و دخلتان را با هم برابر کنید. اگر از امور مالی و بودجه تان غافل شوید خواهید دید که آخر ماه برایتان بسیار پراسترس و سخت خواهد شد

اردیبهشت:

احتمالا خواهید دید که امروز برای پیدا کردن عشق و اعتماد بنفسی که سالهاست از دست داده اید روز ایده آلی است. اگر ورزش کنید و کمی از وزنتان را کم کنید، احساس خیلی بهتری پیدا خواهید کرد. وزنتان را کم کنید و اعتمادبنفس و سلامتی بدست آورید!

خرداد:

امروز به تغذیه روحتان برسید. زمانی را صرف خواندن کتاب های مذهبی و روحانی کنید و آموخته هایتان را افزایش دهید. زمانی را برای قلبتان بگذارید و در چیزهای کوچک بدنبال معنویت باشید.

تیر:

امروز باید در مورد کارهایی که می خواهید بکنید و فردی که می خواهید باشید  تصمیماتی بگیرید. مسیرهای بسیاری هست که می توانید از آنها راهتان را ادامه بدهید. آیا می خواهید یک باغبان خوب باشید؟ می توانید دراین باره آموزش ببینید. آیا می خواهید در شغلتان پیشرفت کنید؟ درمورد حرفه تان کتاب بخوانید و اطلاعاتتان را بالا ببرید.

مرداد:

تمرکزتان را دقیق کنید و هربار تنها روی یک موضوع تمرکز کنید. اعتماد بنفستان را بالا بگه دارید و مسولیت زندگیتان را به دوش بکشید.

شهریور:

امروز وظایف کاریتان آسان هستند و به سرعت تمام می شوند. مراقب باشید پولهایی که از کارهای متفرقه بدست می آورید را کجا می گذارید. در کاری که اخیرا انجام می دهید به پیشرفتتان ادامه دهید.

مهر:

چه عالی! امروز در مقابل انتخاب های عاشقانه قرار دارید. مراقب باشید که  دقیقا آن ویژگی هایی که مئنظرتان است را در یک رابطه و هم چنین شغلتان پیدا کنید. به دقت انتخاب هایتان را ارزیابی کنید. امروز خیلی مراقب خودتان باشید.

آبان:

امروز خبری از سرمایه گذاری های مالی نیست. اول با یک مدیر امور مالی حرفه ای صحبت کنید و در مورد آن به خوبی تحقیق کنید. فردا برای تصمیمات مالی روز بهتری است.

آذر:

هر کاری که امروز انجام می دهید ممکن است در جسم و روحتان تاثیر داشته باشد. موقع ناهار کمی به پیاده روی بروید و جوانیتان را از سر بگیرید. دیگر در مورد اتفاقاتی که ممکن است هیچ وقت رخ ندهند نگران نباشید!

دی:

امروز علایم سرماخوردگی دارید! کمی عجیب است که وسط تابستان سرماخوردگی بگیرید، ولی باکتری ها و میکروب ها همیشه و در همه جا هستند. ویتامین ث بخورید و به خوبی استراحت کنید و مایعات فراوان بنوشید.

بهمن:

برای رسیدن به اهدافتان باید از افکار و تاکیدات مثبت استفاده کنید. بنویسید که کی هستید، چه می خواهید و برای رسیدن به قله ی موفقیت برنامه ریزی کنید.

اسفند:

کمی احساس غمزدگی و ناخوشی می کنید؟ یک نوبت دکتر بگیرید تا ببینید مشکلتان کجاست. شاید مشکل خیلی جدی نباشد، ولی باید حتما مراقب خودتان باشید.

 زیگیل

loading...