نیکوترین عادت تفکر است و حکمت زاده تفکر.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶

عبدالله روا:ماه ترین ماه تجربه ای نیازموده!

عبدالله روا مجری برنامه سحرگاهی ماه ترین ماه گفت: این برنامه ایده ای نو و تجربه ای نیازموده بود، ما بر خلاف جریان آب شنا کردیم ؛ هر نوآاوری مخالف ها و موافق های خودش را دارد و از این رو بسیار تحت فشار قرار گرفتم از سمت مخاطبان و هم تشویق شدم.

عبدالله روا,ماه ترین ماه,شبکه دوtvckn aidnوfd,'vhtd ufnhggi v,hوu;s ihd ufnhggi v,hبه گزارش روابط عمومی شبکه دو، عبدالله روا با اعلام این که اجرای این برنامه از سخت ترین تجربه های کاری من به حساب می آید، افزود: هر چند که “ماه ترین ماه” با محوریت نوجوانان و روزه اولی ها روی آنتن می رود اما به دلیل زمان پخش آن نمی توانستیم از دیگر گروه سنی غافل بمانیم، همه تلاشمان را کردیم تا سلیقه عموم مردم را تامین کنیم و این کار بسیار دشوار است.
به گفته وی مخاطب این برنامه سحرگاهی فقط دختر خانم های ۹ ساله و آقا پسرهای ۱۵ ساله نیستند مخاطب ما نوجوان ۱۲ ساله ای است که به دلیل نیازهای روحی و علایق مذهبی روزه می گیرد و افرادی که به فراخور تجربه های متفاوت و اتفاقاتی که در زندگی آن ها افتاده در سنین بالاتر به روزه داری علاقمند شدند.
این مجری با اعلام این که آنچه ایده آل است هیچ وقت در تجربه اول محقق نمی شود، گفت: می توانستیم در اجرای این برنامه بهتر از این باشیم اما فکر می کنم با توجه به امکانات موجود خروجی کار ما رضایت بخش بود، اینکه یک برنامه سحرگاهی دکور رنگی دارد و از مجری متفاوت و جوانی استفاده می کند  اگر شنا بر خلاف جریان آب است، نو آوری هست و هر نوآوری مخالف ها و موافق های خودش را دارد.
روا گفت: برای اجرای این برنامه از سوی مخاطبان بسیاری مورد انتقاد قرار گرفتم و لطف موافقان هم شامل حال من شد اما  به هر حال این تجربه جدید تلاشی در جهت به تکامل رساندن تجربه های آزموده دیگران بود ، نمی دانم چقدر موفق بودیم اما پیش خودمان از مردم شرمنده نیستیم چون همه تلاشمان را کردیم تا حال و هوایی که دوست داشتیم در سحرها تجربه کنیم، به خانه مخاطبان خود ببریم. امیدوارم از این تجربه سر بلند بیرون بیاییم.