انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶

معرفی تمام سریال های نوروز ۹۵ از شبکه های مختلف سیما

معرفی تمام سریال های نوروز ۹۵ از شبکه های مختلف سیما

سریال های نوروز 95 , زمان پخش سریال های عید نوروز 95 , داستان سریال های نوروزی 95 , اسامی سریال های نوروز 1395 , سریال عید نوروز 95

 مدیر ڪل امور نمایش سیما خبر داد : برای نوروز ۹۵ پنج سریال در دست تولید است ڪه از شبڪه های سیما پخش خواهند شد. اسامی برخی از این سریال ها عبارت اند از : سریال ᓅـروشگاه بزرگ، سریال ویلا ، سریال بیمار استاندارد و سریال زعـᓅـرانی ڪه در ادامه به معرᓅـی اجمالی و زمان پخش آن ها اشاره خواهیم ڪرد. تمام سریال هایی ڪه قرار است برای نوروز ۹۵ از شبڪه های سیما پخش شود، دارای درونمایه طنز هستند ڪه مناسب با حال و هوای نوروز است.

 

سریال شبکه یک برای نوروز ۹۵

سریال فروشگاه بزرگ تاکنون برای شبک یک در نوروز ۹۵ در نظر گرفته شده که به کارگردانی محمد حسین لطیفی تولید خواهد شد. اما ممکن است نام سریال تغییر کند. جزییات بیشتر از این سریال در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

سریال شبکه دو برای نوروز ۹۵

سریال زعفرانی، سریال نوروزی شبکه دو ، به تهیه کنندگی ایرج محمدی و نویسندگی حامد محمدی تولید خواهد شد. جزییات بیشتر از این سریال در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

سریال شبکه سه برای نورو ۹۵

سریال ویلا، سریال نوروزی شبکه سه، به کارگردانی و نویسندگی مرضیه برومند و تهیه کنندگی مهران مهام در حال تولید است. جزییات بیشتر از این سریال در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

سریال بیمار استاندارد

سریال بیمار استاندارد برای نوروز ۹۵، به نویسندگی بهرام توکلی و با کارگردانی سعید آقاخانی توسط مسعود ردایی در ۱۴ قسمت ۴۵ دقیقه ای برای پخش از یکی از شبکه های سیما در حال تولید است. این سریال درباره قهرمان داستان (بهنام) فردی تحصیل کرده بازیگری است که با این شیوه درمانی درگیر می شود و وارد ماجراهایی می شود که تا به حال تجربه شان نکرده… از جمله بازیگران این سریال میتوان به بابک حمیدیان در نقش بهنام، جواد عزتی در نقش مسعود و اصغر سمسارزاده در نقش پوربنا، اشاره کرد. تصویر برداری این سریال از اول بهمن شروع خواهد شد.

اس ام اس عید نوروز ۹۵

سریال های نوروز ۹۵

loading...