هر انسانی مرتکب اشتباه می شود ؛اما فقط انسان های احمق اشتباه خود را تکرار می کنند.(سیسرون)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶

برنامه های شبکه تهران در عید سعید فطر۹۲

شبکه تهران همزمان با فرا رسیدن عید فطر رمضان ۹۲ ویژه برنامه های متنوعی را برای روزه داران ضیافت الهی تولید و تهیه کرده است.

شبکه پنج,ویژه برنامه عید فطر 92,جدیدترین برنامه های شبکه پنج برای عید فطر,برنامه های شبکه هران برای عید فطر

به گزارش سینما خبر ، گروه های برنامه ساز شبکه تهران برای شب و روز عید فطر ویژه برنامه های خاصی را تدارک دیده اند که به شرح زیر است.
مجله تصویری ” سلام تهران ” در روز عید فطر نماز پرشکوه عید فطره را برای بینندگان برنامه پوشش تصویری می دهد ، تشویق و ترغیب برای شرکت در نماز عید فطر از آیتم های این برنامه است . این برنامه در گروه اجتماعی تهیه شده است .
“شانزدهمین مراسم گلریزان جشن رمضان برای کمک به آزادی زندانیان” امسال نیز همزمان با عید سعید فطر در پایگاه حسینیه ارشاد برگزار می شود و برنامه جشن رمضان در روز عید فطر ارتباط های متعددی با این پایگاه برقرار می کند.
محمد قنبری در تشریح ساختار این ویژه برنامه گفت: ویژه برنامه جشن رمضان امسال برنامه های شاد و متنوعی را برای عید فطر تهیه و تدارک دیده است که دعوت از هنرمندان ، ورزشکاران ، وله و میان برنامه های شاد و …. از آیتم های این برنامه است.
ویژه برنامه جشن رمضان کاری از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه تهران از سال ۷۶ از شبکه تهران سیما پخش شده است.
اولین قسمت برنامه ” شب به یاد ماندنی ” همزمان با عید سعید فطر بر روی آنتن می رود . این برنامه در ۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه ای تهیه و تولید شده است.
مهدی پدیدار تهیه کننده برنامه ” شب به یاد ماندنی ” در تشریح ساختار این برنامه گفت: این برنامه با رویکرد اشاعه فرهنگ حسن انتخاب و ازدواج الگو برای نسل جوان تهیه و تولید می شود و زوج های جوان از  طریق شماره پیامک ۱۰۰۰۰۵۴۵ ما را به مراسم جشن خود دعوت می کنند.
پدیدار با اشاره به آیتم های این برنامه افزود: مصاحبه صمیمی با خانواده عروس و داماد ، تیتراژ شروع و پایان از قسمت های مختلف این برنامه است و اجرا این برنامه را بهمن هاشمی بر عهده دارد.
برنامه زنده موسیقی محور “ساعت ۲۵ ” نیز همزمان با عید سعید فطر ویژه برنامه شاد و جذابی را برای مخاطبان خود بر روی آنتن می برد.
تهیه و تولید مستندی روایی ـ نمایشی از نماز عید فطر محور موضوع برنامه ” جشن عاشقان ” است که تهیه‌کنندگی آن را علی شهاب الدین بر عهده دارد و مدت زمان آن ۳۰ دقیقه است. موضوع این مستند شخصیت نوجوانی است که برای اولین بار روزه گرفته و پس از یک ماه روزه داری قصد شرکت در نماز عید فطر را به همراه دوستانش دارد و حضور پرشکوه روزه داران در نماز عید فطر برای این نوجوان همراه با حس خاصی است و …
تعدادی وله شاد و جذاب ویژه عید فطر نیز در شب و روز عید مسلمانان نیز پخش می شود.
برنامه زنده ” رنگین کمان ” ویژه کودکان و نوجوانان در روز عید ویژه برنامه متنوعی و شادی را روی آنتن می‌برد . در این ویژه برنامه دختر خانم های روزه اولی به برنامه دعوت می شوند . دکور و محتوای برنامه نیز متناسب با عید فطر طراحی می شود.  همچنین میان برنامه ای از داستان گویی رضا رهگذر  همراه با تصویرگری در لابه لای برنامه پخش می شود.
برنامه تولیدی ” بچه ها بیاین تماشا ” نیز متناسب با عید روزه داران برای خردسالان تهیه و تولید شده است. در این ویژه برنامه مارال حاجی زاده به عنوان بازیگر میهمان در نقش خانم محمدی حضور پیدا می کند. 
loading...