کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶

در سریال پشت بام تهران داستان از چه قرار است ؟

در سریال پشت بام تهران داستان از چه قرار است ؟

سریال پشت بام تهران , داستان سریال پشت بام تهران

پشت بام تهران سریالی اجتماعی است که در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای برای پخش در اواخر پاییز ۹۴ از شبکه اول سیما تهیه و تولید شده است. نویسنده سریال پشت بام تهران سعید نعمت ا… است و بهرنگ توفیقی کارگردانی مجموعه را بر عهده دارد.

در این سریال بازیگران نام آشنایی همچون کامبیز دیرباز , بهزاد فراهانی , لیندا کیانی , مجید واشقانی و …. به ایفای نقش پرداخته اند با ما همراه شوید تا در ادامه این مطلب داستان سریال پشت بام تهران را بررسی کنیم .

در خلاصه داستان سریال آمده است: آدمهایی از همین سرزمین در شرایط و روابط دشوار، در سر راه هم قرار گرفته‌اند و این قرار گرفتن زندگی آنان را دستخوش تغییراتی می‌کند.

سریال پشت بام تهران سریالی خانوادگی و با فضای اجتماعی است که قرار است موضوعات و دغدغه هایی نظیر پذیرفتن مسئولیت کارهای فردی برای رقم زدن آینده ای روشن را را بیان کند تا فرد تمامی مسائل و مشکلات فردی خود را تقصیر جامعه و افراد دیگر نیاندازد و مسئول مستقیم انتخاب های خود باشد. در سریال پشت بام تهران روابط بین کاراکتر ها زیاد است و سریال یک محور اصلی دارد که در کنار آن داستان های پیرامونی شکل می گیرد که سبب می شود که شخصیت ها و بازیگر های با یکدیگر روابطی در هم تنیده و داستان ها و لحظات جالبی را رقم می زنند.

در سریال ” پشت بام تهران ” داستان از چه قرار است؟

تهیه کننده سریال با بیان اینکه مخاطب معمولا با اثری که از جنس رئال و واقعیت باشد و با زندگی روزمره خودش شباهت زیادی داشته باشد ارتباط بهتری می گیرد، و همین موضوع سبب می شود که ما در سریال بخشی از زندگی اجتماع را به نمایش بگذاریم چون زندگی عادی ترکیبی از شادی و غم است و نشان دادن هر کدام به صورت مجزا موضوعیت ندارد و ما هم در سریال پشت بام تهران به همه موضوعات اجتماعی از اعتیاد گرفته تا عشق و ازدواج پرداخته ایم اینها رویداد هایی است که در زندگی اکثر افراد رخ می دهد و نمی توان از آنها چشم پوشی کرد.

تهیه کننده سریال در ادامه به حضور کارشناسان حوزه های مختلف من جمله حوزه حقوقی و قوه قضاییه، مواد مخدر، مباحث درمانی، پزشکی و کارشناس پلیسی اشاره کرد که کار علمی و تخصصی بررسی شود و به یک اثر باور پذیر و تاثیر گذار تبدیل شود. تعدد لوکیشن ها در این مجموعه از موارد قابل اشاره است و لوکشین ها شهرک چشمه،میدان قزوین،زعفرانیه و یوسف آباد بخشی از لوکیشن های فیلمبرداری هستند.

اسامی بازیگران سریال پشت بام تهران

سریال پشت بام تهران , داستان سریال پشت بام تهران

این مجموعه جزو سریال های پر بازیگر صدا و سیما است و تعداد ۱۵ بازیگر اصلی دارد که اسامی و نقش های آنها عبارت است از : بهزاد فراهانی در نقش آقا ولی ، ثریا قاسمی بازیگر نقش طاهره ، کامبیز دیرباز بازیگر نقش جهان، لعیا زنگنه ، آزاده صمدی در نقش اختر،خسرو شهراز،سام درخشانی در نقش آهی ، اندیشه فولادوند،شهین تسلیمی در نقش مادر آهی،لیندا کیانی، زهره حمیدی، کریم اکبری مبارکه، مهنوش صادقی، علیرضا آرا، نوید خداشناس بازیگر نقش غیاث و مجید واشقانیعکس دورخوانی فیلمنامه سریال

زمان دقیق پخش سریال پشت بام تهران

پشت بام تهران سریالی اجتماعی است که در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای برای پخش در اواخر ماه صفر و آذر ماه ۹۴ از شبکه اول سیما تهیه شده است، این سریال به احتمال زیاد بعد از سریال نفس گرم در کنداکتور پخش شبکه اول قرار خواهد گرفت و هر شب به غیر از جمعه ها ساعت ۲۲ پخش خواهد شد.

عوامل ساخت و تولید سریال پشت بام تهران

سعید نعمت ا… (نویسنده) ، زینب تقوایی ( تهیه کننده )  ، بهرنگ توفیقی (کارگردان)،حسین دیردار، امیرکهکشان و نویدکریم زاده (گروه کارگردانی)،امیرشیبان خاقانی (تدوین)،هدی بدرلو (مدیر تولید)، خسرو دادگر مرام (مدیر تصویربرداری)، مهری شیرازی (طراح گریم)، هادی افشار (صدابردار)، مهرداد جلوخانی (صداگذار)، امیرحسین حداد (طراح صحنه)، محمد صادقی (طراح لباس)، فرزاد رحمانی (برنامه ریز)، محمدنبی تقوایی (دستیار تهیه)، بیتا ارسطویی (منشی صحنه)، هادی داداشی (مشاور رسانه ای)

عکس های جدید پشت صحنه سریال پشت بام تهران

سریال پشت بام تهران,بازیگران سریال پشت بام تهران,داستان سریال پشت بام تهرانمجید واشقانی و هادی افشار مدیر صدابرداری سریال پشت بام تهران

سریال پشت بام تهران,بازیگران سریال پشت بام تهران,داستان سریال پشت بام تهرانآزاده صمدی بازیگر نقش اختر سریال پشت بام تهران

سریال پشت بام تهران,بازیگران سریال پشت بام تهران,داستان سریال پشت بام تهرانمجید واشقانی و سام درخشانی    سریال پشت بام تهران,بازیگران سریال پشت بام تهران,داستان سریال پشت بام تهرانکامبیز دیرباز و نوید خداشناس

Serial_bame_tehran_tazeno_ir-25    اسامی بازیگران سریال پشت بام تهران

سریال پشت بام تهران , داستان سریال پشت بام تهران

پشت صحنه سریال پشت بام تهران

Serial_bame_tehran_tazeno_ir (14)

لیندا کیانی بازیگر نقش

سریال پشت بام تهران,بازیگران سریال پشت بام تهران,داستان سریال پشت بام تهراناندیشه فولادوند، لیندا کیانی

Serial_bame_tehran_tazeno_ir (20)

اندیشه فولادوند بازیگر سریال پشت بام تهران

سریال پشت بام تهران,بازیگران سریال پشت بام تهران,داستان سریال پشت بام تهرانسام درخشانی، کامبیز دیرباز، مجید واشقانی

سریال پشت بام تهران,بازیگران سریال پشت بام تهران,داستان سریال پشت بام تهرانثریا قاسمی، کامبیز دیرباز

سریال پشت بام تهران,بازیگران سریال پشت بام تهران,داستان سریال پشت بام تهران گریم متفاوت کامبیز دیر باز در سریال

سریال پشت بام تهران,بازیگران سریال پشت بام تهران,داستان سریال پشت بام تهران

سریال پشت بام تهران

 

برچسب ها :
loading...