آیا می پنداری که جسم کوچکی هستی ؟ولی درون تو جهان بزرگی نهفته است.(امام علی علیه السلام)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶

فال سه شنبه ۱۵ مرداد ۹۲

فال سه شنبه 15 مرداد 92

فروردین:

در صورت لزوم می توانید بسیار قاطع و لج باز باشید. امروز باید مسولیت یکی از شرایط خانواده تان را قبول کنید و این باعث می شود که والدینتان را بهتر درک کنید. هیچ چیز همیشه آنطور که به نظر می رسد نیست. یادداشت برداری کنید

ژ!

اردیبهشت:

سهمتان در کارهای خانه را انجام دهید تا در خانه تان هماهنگی برقرار شود. وقتی فرزندانتان خیلی بازیگوشی می کنند مراقبشان باشید و وقتی که نیاز به ادب کردن دارند به آنها کارهایی را به عنوان تنبیه واگذار کنید. به خوبی با معشوقه تان ارتباط برقرار کنید تا شما را بهتر بشناسد.

خرداد:

از تیمتان حمایت کنید. هنگام انجام دادن یک ماموریت یاکار از دیگران کمک بخواهید. مراقب باشید که آینده نگر، واقع گرا و سخاوتمند باشید. وظایف را بین دیگران تقسیم کنید. همه ی کارها را به تنهایی انجام ندهید.

تیر:

این همه نق زدن و عشق بازی به خاطر چیست؟ شاید به این دلیل است که ماه انقدر با شما همسو است که نمی توانید از تاثیر آن روی خود فرار کنید. به این فکر کنید که همه ی کارهایتان را امروز چطور تمام کنید.

مرداد:

بعد از این همه مدت امور مالیتان هنوز هم آشفته است. یک بودجه برای خودتان دو نفر تعیین کنید و براساس آن خرج کنید. با صحبت کردن و همکاری هم می توانید مشکل رابطه تان را حل کنید و به تفاهم برسید. پولهایتان را در صورت نیاز تقسیم کنید.

شهریور:

امروز سلامتیتان عالی است. از خود و خانواده تان مراقبت کنید. سلامتی بخشی از سرمایه ی زندگیتان است. بدانید که تنها آنقدر که احساس می کنید حالتان خوب می شود! بهترین راه را پیدا کنید که احساسی عالی پیدا کنید.

مهر:

امروز معنویت خود را حفظ کنید. ایده هایی جای خود را در ذهنتان باز می کنند و به ما یادآوری می کنند که همه چیز خوب است. با بیرون رفتن و لذت بردن از داشته هایتان در زندگی، امشب را برای خودتان جشن بگیرید.

آبان:

امروز زندگیتان در تعادل است. مرداد یک ماه تابستانی گرم و دلپذیر است و می تواند برایتان قوت بخش هم باشد. وقتی احساس تعادل در زندگی کنید می توانید بسیاری کارها را به نحو احسن تمام کنید. پروژه هایی که در فصل بهار آغاز کردید را تمام کنید.

آذر:

امروز تاکید اصلیتان روی دوستی هایتان باشد. مراقب باشید که شما با توجه بیشتر به یکی از دوستان نسبت به بقیه باعث عدم تعادل در دوستی نباشید. توجهتان را به طور مساوی بینشان تقسیم کنید.

دی:

اگر احساس می کنید امروز خیلی مایل به کار کردن نیستید می توانید به جای آن کمی قدم بزنید. به زودی خواهید فهمید که امروز هشدارها و حسی عجیب در هوا پراکنده شده است. وقتی با دوستان وهمکارانتان صحبت می کنید، می بینید که آنها هم همین احساس را دارند. بروید یک فیلم ببینید.

بهمن:

شما در مراقبت از خانواده تان بسیار خوب عمل می کنید. امروز عشق و توجهی که به آن نیاز دارند را به خانواده تان نشان دهید. شاید بهتر است آخر هقته آنها را به پیکنیک ببرید.

اسفند:

در خانه بمانید و درمورد احساساتتان فکر کنید. شما فرد با معنویتی هستید وباید که احساسات معنوی خود را در درجه ی بالایی حفظ کنید. امشب کتاب های روحانی بخوانید؛ این کتاب ها روی آنچه که به گوش دادنش نیاز دارید تاکید می کنند.

زیگیل

loading...