دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶

فال روز دوشنبه ۱۴ مرداد ۹۲

فروردین:

چیزهای زیادی برای یاد گرفتن وجود دارد. شما می خواهید از ناشناخته ها نترسید، ولی این ممکن است منجر به شرایط بغرنجی برایتان شود. خودتان را از شر شرایط پرگزند رها کنید و هنگامی که ماجراجویی های جدید را امتحان می کنید، خیلی مراقب باشید.

فال روزانه,عکس,فال دوشنبه 14 مرداد 92

اردیبهشت:

در طالعتان شرایطی دیده می شود که خیلی به نفعتان نیست. باید آگاه باشید که برای برقراری یا دوام رابطه تان باید خیلی تلاش کنید. آگر آرام هستید و با جریان زندگی پیش می روید، با دیگران ارتباط برقرار کنید و مراقب خودتان باشید.

خرداد:

بگذارید دیگران آن بخش از شما که شایسته ی ستایش است را ببینند. امروز با خانواده تان خوب باشید و از آنها مراقبت کنید. بچه هایتان را به پارک ببرید و درواقع بخشی از زمانتان را به آنها اختصاص بدهید. سعی کنید نگذارید که اتفاقات بد چشماندازتان را تیره و تار کنند.

تیر:

مشکلات به سمت شما می آیند و برای چرخاندن یک وضعیت بد باید بسیار محتاط و هشیار باشید. مراقب افرادی که می خواهند از زندگیتان خارج شوند باشید. این مساله برای آنها خوب وبرای شما ناراحت کننده خواهد بود.

مرداد:

می توانید مسایل امروز را با انرژی فراوانی که دارید و برای دیگران مقاومت ناپذیر است، پشت سر بگذارید. چیزهای خوب زندگیتان را تقویت کنید و سعی کنید به آنچه که در زندگیتان مورد نیاز است برسید وشاد باشید.

شهریور:

امروز اعتماد بنفستان زیاد است. ماموریت های کاریتان آسان هستند و این مساله به ماندن شما در شرکت کمک می کند. امروز با کمال میل به دیگران کمک کنید. خواهید دید که کمک به دیگرا ن زندگیتان را بهبود می بخشد.

مهر:

شما روحیه ی آزادی دارید. اول به مسولیت هایتان برسید و سپس به هر کاری که دوست دارید! وقتی احساس شادی و شانس وارد زندگیتان شد، ازاین احساسات استفاده کرده و یک کار متفاوت و خارق العاده انجام بدهید.

آبان:

امروز در طالعتان خبرهای خوش و علایم خوب دیده می شود. فرصت هایی برای خلاقیت در اطرافتان دیده می شود. امشب به یک رویداد اجتماعی بروید و ببینید که فردا صبح یک انسان کاملا متفاوت خواهید بود.

آذر:

برای اینکه از شرایطی که ممکن است هرآنچه دارید را از شما بگیرد درامان باشید، به همه ی اصول اخلاقیتان نیاز پیدا خواهید کرد. این چالش را بپذیرید و تنها کسی باشید که خانواده را کنارهم نگه می دارد. با مراقبت و هنر ارتباطات، روابط خود را حفظ کنید.

دی:

کسی را برای زندگی کردن پیدا کنید! با مواجهه با ترسهایتان، از پس آنها برآیید. در روشنی ها، افکار تاریک را از ذهنتان دور کنید ودر این صورت است که خواهید دید آنها پوچ و بی ارزشند.

بهمن:

امروز ممکن است ببینید که مجبورید خواسته هایتان را فدای خواسته های کس دیگری بکنید. این فرد ممکن است معشوقه، دوست و یا همکارتان باشد. وقتی زمانش برسد خودتان این فرد را خواهید شناخت. مراقب باشید که امروز فشار وارده بر کسی را سبک کنید. برای مدتی مشکلاتش را بر دوش خود بکشید.

اسفند:

امروز سعی کنید مهربان و بخشنده باشید. با نبوغتان از پس مشکلات برآیید. با دیگران کار کنید و به آنها نگویید که چه کار کنند! امروز ممکن است که مجبور شوید کنار بروید و بگذارید کس دیگری قدرت را در دست بگیرد.

 زیگیل

loading...