هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵

عکس هایی از تیپ جدید و خفن نگار جواهریان در استرالیا

عکس هایی از تیپ جدید و خفن نگار جواهریان در استرالیا

نگار جواهریان

عکس های نگار جواهریان , مدل لباس نگار جواهریان

عکس های جدید و دیدنی از نگار جواهریان با مدل لباس و تیپ خاص و جالب در استرالیا و در حال دریافت جایزه ویژه برای فیلم حوض نقاشی را در ادامه این مطلب مشاهده کنید… برندگان هفتمین دوره جایزه سینمای آسیا و پاسیفیک (آپسا) در حالی اعلام شد که خبری از نام اصغر فرهادی و فیلم «گذشته»، نگار جواهریان و شهرام مکری که جزو نامزدها بودند دیده می‌شود.

لحظاتی قبل اسامی جایزه آسیا پاسیفیک اعلام شد و فیلم فلسطینی «عمر» توانست جایزه بهترین فیلم امسال را به خود اختصاص دهد.از ایران هم «حوض نقاشی» ساخته مازیار میری توانست جایزه ویژه یونسکو را دریافت کند. ۳۹ فیلم از ۲۱ کشور منطقه آسیا و پاسیفیک نامزد دریافت جایزه سینمای آسیا و پاسیفیک شده‌ بودند. این جایزه بیش از هفتاد کشور با جمعیت چهار و نیم میلیارد نفر را پوشش می‌دهد.

عکس های نگار جواهریان , مدل لباس نگار جواهریان

عکس های نگار جواهریان ,  مدل لباس نگار جواهریان در استرالیا

عکس های نگار جواهریان , مدل لباس نگار جواهریان

عکس های نگار جواهریان در استرالیا ,  مدل لباس نگار جواهریان 

عکس های نگار جواهریان , مدل لباس نگار جواهریان

عکس نگار جواهریان

عکس های تیپ جالب نگار جواهریان در استرالیا

عکس های تیپ جالب نگار جواهریان در استرالیا

عکس های تیپ جالب نگار جواهریان در استرالیا

 عکس های تیپ جالب نگار جواهریان در استرالیا

به گزارش دو روز ، لحظاتی قبل اسامی جایزه آسیا پاسیفیک اعلام شد و فیلم فلسطینی “عمر” توانست جایزه بهترین فیلم امسال را به خود اختصاص دهد.

از ایران هم “حوض نقاشی” ساخته مازیار میری توانست جایزه ویژه یونسکو را دریافت کند.

۳۹ فیلم از ۲۱ کشور منطقه آسیا و پاسیفیک نامزد دریافت جایزه سینمای آسیا و پاسیفیک شده‌ بودند. این جایزه بیش از هفتاد کشور با جمعیت چهار و نیم میلیارد نفر را پوشش می‌دهد.

برندگان بخش‌های مختلف هفتمین دوره جایزه آسیا پاسیفیک عبارتند از:

بهترین فیلم:

عمر: هانی ابو اسد از فلسطین

بهترین فیلم کودک:

کودک خلافکار- پارک جو یونگ – کره

بهترین فیلم مستند:

اقدام به قتل- محصول مشترک دانمارک نروژ انگلیس

بهترین انیمیشن:

Koo! Kin-Dza-Dza – از روسیه

دستاورد کارگردانی:

آنتونی چن برای Ilo Ilo از سنگاپور

بهترین فیلمنامه:

The Lunchbox- ریتش باترا- هند

دستاورد فیلمسازی و سینما:

لو یو برای برگشت به ۱۹۴۲ – چین

بهترین بازیگر مرد:

لی بیونگ هان – بالماسکه – کره

بهترین بازیگر زن:

ژانگ ژی – استاد بزرگ – هنگ کنگ

جایزه هیئت داوران:

تلویزیون- مصطفی سرور فروکی – بنگلادش

جایزه ویژه یونسکو:

حوض نقاشی – تهیه کننده : منوچهر محمدی

کارگردان : مازیار میری