کامیابی تنها در این است که بتوانی زندگی را به شیوه خودسپری کنی.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶

بهاره رهنما زن پژمان جمشیدی شد!! + عکس

  بهاره رهنما زن پژمان جمشیدی شد!! + عکس

ازدواج بهاره رهنما با پژمان جمشیدی

زن پژمان جمشیدی,همسر پژمان جمشیدی,تئاتر پژمان جمشیدی

اولین حضور پژمان جمشیدی در تئاتر با بازی خیره کننده ی این بازیگر و ورزشکار ملی همراه بود و نشان داد استعدادش در بازیگری بیشتر از استعدادش در فوتبال است

بهاره رهنما زن پژمان جمشیدی شد

به گزارش ویکی ناز نمایش «بادی که تو را خشک کرد، مرا برد» با بازی پژمان جمشیدی و بهاره رهنما در اولین شب اجرای خود که در تالارحافظ به صحنه رفت  با استقبال تماشاگران روبه‌ رو شد.

در این نمایش بهاره رهنما نقش زن پژمان جمشیدی را بازی می کند.نمایش «بادی که تورا خشک کرد، مرا برد» با مدت زمان ۷۰ دقیقه و قیمت بلیط ۲۰ هزار تومان قرار است از ۲۷ آذر ماه تا ۲۷ دی ماه هر روز ساعت ۱۸:۳۰ در تالار حافظ روی صحنه برود

نمایش «بادی که تو را خشک کرد، مرا برد»به کارگردانی علی نرگس نژاد توسط علی نرگس‌ نژاد براساس داستان کوتاهی به نام چشم‌ها از بهاره رهنما نوشته شده است، این نمایش روایت‌گر ارتباط یک زن و شوهر به نام بهار و پژمان است.

داستان این نمایش از این قرار است که شوهر پس از ۸ سال که همسرش را رها کرده و به خارج از کشور رفته‌، بار دیگر بازگشته و همسرش را ملاقات می‌کند‌، در این دیدار زن بسیاری اتفاقات سال‌هایی جدایی‌شان را برای شوهرش بازگو می‌کند و خاطرات گذشته را مرور می‌کند که در میان مسائل دیگری روشن می‌شود.

پژمان جمشیدی در این نمایش در نقش شوهر بهاره رهنما بازی می کند.

به گزارش  نمایش «بادی که تو را خشک کرد مرا برد» هر شب راس ساعت ۱۷:۳۰ در تالار حافظ به روی صحنه می‌رود.

عکس های پژمان جمشیدی در تئاتر در نقش همسر بهاره رهنما

عکس های پژمان جمشیدی در تئاتر در نقش همسر بهاره رهنما

عکس های پژمان جمشیدی در تئاتر در نقش همسر بهاره رهنما

عکس های پژمان جمشیدی در تئاتر

عکس های پژمان جمشیدی در تئاتر

عکس های جدید پژمان جمشیدی در تئاتر

مصاحبه پژمان جمشیدی پس از اولین شب اجرای تئاترش


پژمان جمشیدی پس از اولین شب اجرایش در نمایش «بادی که تو را خشک کرد‌، مرا برد»، گفت: فکر می‌کنم تمام این مدت که وارد عرصه بازیگری شدم، دارم خواب می‌بینم. شب فوق العاده‌ای بود.
پژمان جمشیدی گفت: فحش‌هایی که برای بازی در تئاتر به من دادند،‌ زمانی که در پرسپولیس بازی می‌کردم از علی پروین نخورده بودم!
این فوتبالیست که به تازگی وارد عرصه‌ی بازیگری شده است، پس از اولین شب اجرایش در نمایش «بادی که تو را خشک کرد‌، مرا برد»،ادامه داد: فکر می‌کنم تمام این مدت که وارد عرصه بازیگری شدم، دارم خواب می‌بینم. شب فوق العاده‌ای بود. من همیشه روی سکوی تماشاچی‌ها می‌نشستم و امشب خودم داخل صحنه بودم و واقعا با تمام سختی‌ها و تهمت‌هایی که در این مدت به من زده شد احساس شیرینی بود. من اسم خودم را بازیگر نمی‌گذارم و دوست‌دارم بازیگری تئاتر را تجربه کنم و تمام تلاش‌ام را برای حضور در این نمایش انجام دادم.
او ادامه داد: من همیشه این را می‌دانستم که تئاتر جای محترمی است و آدم‌هایی که از تئاتر می‌آیند، بسیار آدم‌های محترمی هستند اما این موضوع را نمی‌دانستم که عرصه تئاتر آنقدر محصور است‌، فحش‌هایی که برای بازی در این کار به من دادند،‌ زمانی که در پرسپولیس بازی می‌کردم از علی پروین نخورده بودم!
جمشیدی با اشاره به اینکه لذت بازی در این نمایش بیشتر از بازی در سریال «پژمان» برایش بوده است تصریح کرد: من فقط تمام تلاش‌ام را انجام دادم تا آبروی کارگردان کار علی نرگس‌نژاد و بهاره رهنما را حفظ کنم، واقعا برای من تجربه عالی بود،‌ مطمئنا بعد از فوتبال، بازی در این نمایش برایم لذت بخش‌ترین کار بود‌.

بهاره رهنما بازیگر سینما و تئاتر که در نمایش«بادی که تو را خشک کرد،‌ مرا برد» به ایفای نقش می‌پردازد، گفت: اجرای امشب بسیار خوب بود،‌ من فکر نمی‌کردم امشب بتوانیم روی صحنه برویم. دو شبانه روز برای فراهم کردن شرایط اجرا نخوابیده بودیم ولی خوشبختانه همه چیز با امواج خوب تماشاگران پیش رفت.
او درباره حضور پژمان جمشیدی به عنوان بازیگر در کنار خود ادامه داد: پژمان جمشیدی را من برای بازی در این کار معرفی کردم و امشب برای این تصمیم، رو سفید شدم. واقعا در طی این سال‌هایی که من تئاتر کار کردم، یکی از بهترین هم‌بازی‌های من در صحنه بوده است.
رهنما تصریح کرد: وقتی بازیگر مقابل خوب بازی نکند مطمئنا در بازی شما هم تاثیر منفی می‌گذارد و در پژمان جمشیدی آن حس بازیگری رد شده بود و کاملا توانسته بود خود را به حس فضای اجرا بسپارد.
در نشست نقد و بررسی نمایش «بادی که تو را خشک کرد، مرا برد» که پس از اولین اجرای این نمایش‌، شامگاه ۱۷ آذر در تالار وحدت برگزار شد‌، کارگردان نمایش علی نرگس‌نژاد گفت: اجرای امشب بهترین اجرای شب اولی بوده که تا الان داشتم به هر حال همیشه در شب اول اجرا، ناهماهنگی‌هایی وجود دارد‌ و چند روز نخوابیدیم و اراده کردیم که امشب اجرا را برسانیم. من از بهاره رهنما، پژمان جمشیدی ممنونم که فشارهای این روزها را تحمل کردند و این سختی‌ها محصولش این بود که بهترین اجرای شب اول را داشته باشیم.
او درباره انتخاب پژمان جمشیدی برای بازی در این نمایش گفت: در اولین برخوردی که با پژمان جمشیدی برای انتخاب این نقش داشتم صداقت او به دلم نشست. البته صداقت نه از نگاه اخلاقی بلکه برای یک بازیگر صداقت به لحاظ تکنیکی خیلی مهم است‌، بازیگر باید صداقت درونی داشته باشد و پژمان جمشیدی هم با اشتیاق و با تمام وجودش این کار را انجام داد.
او افزود: من پیش از این با بازیگران زیادی کار کردم که تجربه اولشان در تئاتر بوده است ولی هیچ کس در مورد آنها هیچ صحبتی نکرد، پژمان جمشیدی برای من یک بازیگر بود نه یک فوتبالیست. او کسی است که توانست از پس انجام کار برآید.
در این جلسه حسین خطیبی روانپزشک و پژوهشگر اجتماعی به بررسی این نمایش از منظر روانشناسی پرداخت و در بخشی از صحبت‌هایش گفت: باید به سه چیز در هر تئاتری احترام بگذاریم. اول انتخاب کارگردان،‌ دوم استقلال بازیگر و سوم اقتصاد تئاتر‌، چرا که حضور بازیگری مثل پژمان جمشیدی به اقتصاد تئاتر کمک خواهد کرد.

عکس های جدید بهاره رهنما در تئاتر

عکس های پژمان جمشیدی و بهاره رهنما در تئاتر

عکس های پژمان جمشیدی و بهاره رهنما در تئاتر

عکس اولین حضور پژمان جمشیدی در تئاتر

اولین حضور پژمان جمشیدی در تئاتر

حضور پژمان جمشیدی در کنار بهاره رهنما در تئاتر

 پژمان جمشیدی در تئاتر

تئاتر پژمان جمشیدی

عکس های جدید بهاره رهنما در تئاتر

پژمان جمشیدی در نمایش بادی که تو را خشک کرد، مرا برد

عکس های پژمان جمشیدی در تئاتر در نقش همسر بهاره رهنما

زمان تئاتر پژمان جمشیدی

زمان تئاتر پژمان جمشیدی

loading...