اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶

سریال محله گل و بلبل با بازی عمو پورنگ

داستان سریال محله گل و بلبل + محله گل و بلبل برنامه ی جدید عمو پورنگ در شبکه ۲

سریال محله گل و بلبل ,داستان برنامه گل و بلبل عمو پورنگ<عکس های پشت صحنه محله گل و بلبل عمو پورنگ

عمو پورنگ هر سال تابستان با ویژه برنامه ای جدید و متنوع برای کودکان در تلویزیون ظاهر می شود و  تابستان ۹۴  هم با مجموعه ی محله گل و بلبل از گروه کودک و نوجوان شبکه دوم سیما قرار است که نه تنها کودکان بلکه بزرگان رو همچون سابق به پای تلویزیون بنشاند.

اتفاقی که نباید به سادگی از کنار آن گذشت و جزو نکته های قابل توجه در کارهای اخیر از سری مجموعه های عمو پورنگ است حضور بازیگران و کاراکتر های جدید در کنار خود داریوش فرضایی (عمو پورنگ) و امیر محمد متقیان است. برای مثال در هزار و شصت و شونزده و کتابخانه عمو پورنگ حضور سلطان ( امیر سهیلی ) و پهلون پنبه  ( ابراهیم شفیعی ) و در عیدانه عمو پورنگ حضور عمو نوروز (جواد انصافی ) همواره سبب شده تا عمو پورنگ از تکرار به دور باشد و همواره سوژه های جدید و ناب رو در حوزه کودک تجربه کند و مخاطب کودک را عاشقانه پای تلویزیون  نگه دارد.

محله گل و بلبل ,عمو پورنگ,برنامه محله گل و بلبل

عمو پورنگ و تیم همراه اش این روزها برای زندگی در محله گل و بلبل آماده می شوند و طبق اخبار رسیده ساخت دکور برنامه رو به اتمام است و کار ضبط در روزهای منتی به پایان بهار آغاز خواهد شد و اولین قسمت در ماه رمضان پخش می شود.

با هم میریم ببینم داستان محله گل و بلبل از چه قرار است .

 

در محله گل و بلبل داستان از چه قرار است ؟

ظاهرا رویکرد محله گل و بلبل با کارهای قبلی عمو پورنگ متفاوت است و برخلاف مجموعه های پیشین که بصورت آیتمی بود این بار قرار است داریوش فرضیایی و تیم اش در کنار ۱۵ بازیگر نام آشنا سینما و تلویزیون در چارچوب و ساختاری متفاوت مجموعه تلویزیونی محله گل و بلبل را روی آنتن تلویزیون بفرستند. محله گل و بلبل در ۹۰ قسمت ۶۰ دقیقه ای تولید شده است.

 

زمان پخش محله گل و بلبل

زمان پخش محله گل و بلبل از اول ماه مبارک رمضان در ساعت ۱۹ از شبکه دوم سیما اعلام شده است و تا پایان تابستان به مدت ۹۰ روز ادامه دارد.

 

بازیگران مجموعه گل و بلبل

داریوش فرضیایی، بهنوش بختیاری، آرش میراحمدی، نعیمه نظام دوست، نادر سلیمانی، ابراهیم شفیعی، امیر محمد متقیان، امیر نوری، امیر سهیلی، حمید کاشانی ، عرفان برزین و حدیث فولادوند را نام برد .

 

عوامل تهیه سریال محله گل و بلبل

احمد درویش علی پور(کارگردان) –  محمد درویش علی پور (نویسنده) – مسلم آقاجانزاده (تهیه کننده) – زهرا زواری ( طراح گرافیک ) – امید شهلایی (تدوینگر) – بهاره حسینی ( منشی صحنه ) – یوسف طاهریان (برنامه ریز) – مهرداد نصرتی (آهنگساز)

 

هر گونه اطلاعات جدیدی که درباره مجموعه گل و بلبل منتشر شود در این مطلب بروز رسانی می شود.

عکس های جدید از پشت صحنه مجموعه گل و بلبل

سریال محله گل و بلبل ,داستان برنامه گل و بلبل عمو پورنگ,عکس های پشت صحنه محله گل و بلبل عمو پورنگ

مسلم آقاجانزاده هفته گذشته در مطلبی که در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد از جشن تولد بهنوش بختیاری در دفتر کارش گفت

سریال محله گل و بلبل ,داستان برنامه گل و بلبل عمو پورنگ,عکس های پشت صحنه محله گل و بلبل عمو پورنگ

عکس بازیگران محله گل و بلبل

سریال محله گل و بلبل ,داستان برنامه گل و بلبل عمو پورنگ,عکس های پشت صحنه محله گل و بلبل عمو پورنگ

امیر نوری ,حدیث فولادوند ،نعیمه نظام دوست در محله گل و بلبل

برنامه محله گل و بلبل ,داستان برنامه گل و بلبل عمو پورنگ,عکس های پشت صحنه محله گل و بلبل عمو پورنگ

۱۸ خرداد ۹۴ /  مژده لواسانی مجری گروه اجتماعی شبکه دو و برنامه محبوب کافه سوال این هفته با انتشار این عکس اینطور نوشت : سالها از کودکیم میگذره اما هر وقت که برسم و وقت داشته باشم مخاطب جدیِ کلاه قرمزی و عمو پورنگ و پنگولم!
خاصه تیم حرفه ای و کاربلد عمو پورنگ که همیشه دنبال خلاقیت و نوآوری و آموزش برای بچه ها هستند،آقای فرضیایی رو از سالهای خیلی دور و همکاریمون در رادیو میشناسم،همیشه با اخلاق و مهربان و خلاق…
و حالا مژده میدم که برنامه ی جدیدشون“محله ی گل و بلبل” در راهه…به زودی از شبکه دو…

سریال محله گل و بلبل ,داستان برنامه گل و بلبل عمو پورنگ,عکس های پشت صحنه محله گل و بلبل عمو پورنگ

۲۰ خرداد ۹۴ / داریوش فرضیائی ( عموپورنگ) با انتشار این عکس در صفحه ی خود در اینستاگرام اینطور نوشت : یک روز خوب کاری در کنار همکاران خوب.

البته حدیث فولادوند نیز همین عکس را در صفحه رسمی خود انتشار داد!

سریال محله گل و بلبل ,داستان برنامه گل و بلبل عمو پورنگ,عکس های پشت صحنه محله گل و بلبل عمو پورنگ

۲۱ خرداد ۹۴ / عمو پورنگ و نادر سلیمانی در پستی مشابه از یک عصر زیبا و دلنشین در کنار دوستان خود گفتند و خبر از شروع بزودی سریال محله گل و بلبل  دادند

mahale_gol_o_bolbol_tazeno_ir

 

۲۲ خرداد ۹۴ / نعیمه نظام دوست بازیگر سریال محله گل و بلبل با انتشار مطلبی در صفحه شخصی اینستاگرام خودش نوشت :دوستان عزیزم همراه با همکاران و دوستان عزیزم در محله گل و بلبل به زودی مهمان خانه های شما هستیم.
همراه با دوستان عزیز تر از جانم بهنوش بختیاری عزیزم و حدیث فولادوند خواهر مهربانم ،برادر عزیز و مهربانم نادر سلیمانی ،مهربانترین انسان و همکار بزرگوارم داریوش فرضیائی وهمکاران عزیز دیگه ابراهیم شفیعی هنرمند مهربان ، حمید کاشانی بزرگوار،امیر سهیلی همکار عزیز و بزرگوارم ,امیر محمد متقیان عزیز و گل و کوچولوی دوستداشتنی عرفان برزین ،یوسف طاهریان برنامه ریز محترم کار وبهاره حسینی مهربان منشی صحنه،مهرداد نصرتی آهنگساز محترم ، کارگردان عزیز و محترم و بزرگوارم احمد درویش علیپور و تهیه کننده عزیز و دوستداشتنی مسلم آقا جان زاده بزرگوار

سریال محله گل و بلبل