عشق، فراموش كردن خود در وجود كسی است كه همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶

دانلود تیتراژ برنامه یادگاری شبکه ۳

دانلود تیتراژ برنامه یادگاری شبکه ۳

برنامه یادگاری شبکه3,دانلود برنامه یادگاری شبکه 3,تیتراژ برنامه یادگاری شبکه 3

تیتراژ اول برنامه یادگاری شبکه سه|تیتراژ پایانی برنامه یادگاری شبکه ۳

برنامه‌ها، سریال‌ها، ترانه‌ها و فیلم‌های ماندگار دهه‌های ۶۰ و ۷۰ تلویزیون در قالب برنامه «یادگاری» از شبکه سه پخش می‌شود.

به گزارش پایگاه اراده ملی به نقل از روابط عمومی شبکه سه، این برنامه در ۵۲ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای در گروه اجتماعی تولید شده و از ساعت ۲۱ پنجشنبه پخش آن آغاز می‌شود.

این برنامه به تهیه‌کنندگی مهران رسام، کارگردانی مشترک رسام و احسان سجادی حسینی و براساس متن‌هایی از هانیه بساطینی تولید‌شده است. رسام درباره ویژگی‌ها و رویکردهای این برنامه تلویزیونی به روابط عمومی شبکه سه گفت: این برنامه قرار است به برخی برنامه‌های صدا و سیما که عمدتا در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ برای بینندگان جنبه‌ای خاطره‌انگیز داشته، بپردازد.

وی ادامه داد: تفاوت اصلی برنامه یادگاری با سایر برنامه‌ها این است که در واقع اجرا به معنای مرسوم آن صورت نمی‌گیرد، بلکه مسعود فروتن به عنوان کارشناس هنری برنامه درباره موضوع و تم برنامه توضیحاتی را ارائه می‌کند.

رسام با اشاره به این‌که در این برنامه به مناسبت‌های مذهبی و ملی هم توجهی خاص شده گفت: در این برنامه مناسبت‌ها هم جایگاهی ویژه‌ دارند و برای مثال در هفته دفاع مقدس یا زمان بازگشایی مدارس هم موضوعات برنامه حال‌و‌هوایی مشابه خواهند داشت. در واقع ما از تصاویر و منابع آرشیوی برای جذاب‌تر کردن برنامه استفاده کرده‌ایم.

بخش هایی بیادماندنی از تولیدات سازمان از دهه ۶۰ و۷۰ شامل مجموعه های تلویزیونی ، برنامه های ترکیبی کلیپ ها ، گزارش و… پخش خواهد شد و در پایان هر برنامه، از هر هنرمندی که قسمت های مربوط به آن پخش شده ، یاد خواهد شد و تصاویر ویژه از آن هنرمند روی آنتن می رود .

تهیه کننده : مهران رسام

مجری کارشناس : مسعود فروتن

کارگردانان : مهران رسام و احسان سجادی حسینی

نویسنده: هانیه بساطینی

مونتاژ : آریا اردستانی

صدا گذاری : بردیا کلانتری

دانلود موسیقی تیتراژ ابتدایی برنامه یادگاری

دانلود موسیقی تیتراژ پایانی برنامه یادگاری با صدای حسین توکلی

loading...