كسي كه هرگز تحت فشار نزيسته باشد، آزادي را لمس نمي كند.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶

الهام چرخنده دانشجویان دانشگاه آزاد نجف آباد را چادری کرد

الهام چرخنده دانشجویان دانشگاه آزاد نجف آباد را چادری کرد

الهام چرخنده دانشجویان دانشگاه آزاد نجف آباد را چادری کرد

الهام چرخنده توانست تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد نجف آباد را با حجاب و چادری کند که عکس های آن را در زیر در سایت تفریحی ویکی ناز مشاهده می فرمایید .

الهام چرخنده دانشجویان دانشگاه آزاد نجف آباد را چادری کرد

جشن میلاد حضرت زینب(س) ، پنجم اسفندماه با حضور الهام چرخنده در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد نجف‌آباد برگزار شد. در این جشن، مراسم اهدای چادر حضرت زهرا(س)، توسط الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون برگزار شد که طی آن تعدادی از دانشجویان دختر با انتخاب خود و توسط الهام چرخنده، استفاده از حجاب برتر و پوشش چادر را آغاز کردند.

الهام چرخنده دانشجویان دانشگاه آزاد نجف آباد را چادری کرد الهام چرخنده دانشجویان دانشگاه آزاد نجف آباد را چادری کرد الهام چرخنده دانشجویان دانشگاه آزاد نجف آباد را چادری کرد

الهام چرخنده در برنامه کافه سوال :

الهام چرخنده مهمان امشب برنامه «کافه سوال» با موضوع جراحی‌ های زیبایی می‌شود.

برنامه «کافه سوال» که برای دومین شب متوالی به موضوع فرهنگسازی در جراحی‌های زیبایی می‌پردازد، امشب میزبان الهام چرخنده، بازیگر و سیدمجید کاظمی متخصص گوش، حلق و بینی و جراح زیبایی می‌شود.

کافه سوال امروز با نگاهی به معضلات جراحی بینی به موضوع فرهنگسازی در جراحی های زیبایی می پردازد؛ این که این نوع جراحی چه تبعات مثبت و منفی در زندگی افراد خواهد داشت.

وی افزود: در میزگرد امشب الهام چرخنده رو در روی دکتر کاظمی قرار می گیرد و درباره عواقب مثبت و منفی جراحی بینی با این متخصص جراحی زیبایی صحبت خواهد کرد.

این هنرمند مخالف صرف جراحی زیبایی نیست و سعی دارد تجربه شخصی خود در زمینه جراحی بینی را با مخاطبان این برنامه به اشتراک بگذارد.

فصل نخست این برنامه هفته آینده پایان می گیرد و فقط ۵ قسمت از فصل نخست برنامه «کافه سول» باقی مانده، از هفته آینده به جمع بندی مباحث مطرح شده در این فصل پرداخته و بدون توقف وارد فاز جدید می‌شود.

loading...