خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶

عکس جدید از گربه خانگی میترا حجار روی صندلی

عکس جدید از گربه خانگی میترا حجار روی صندلی

عکس جدید از گربه خانگی میترا حجار روی صندلی

در این مطلب نیز عکس جدید از میترا حجار به همراه عکس از گربه خانگی او بر روی صندلی که در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده است را در سایت تفریحی ویکی ناز منتشر کرده ایم .

میترا حجار با انتشار عکسی از گربه خانگی اش , صفحه شخصی اش را بروز کرد.

عکس جدید از گربه خانگی میترا حجار روی صندلی

میترا حجار در صفحه شخصی اش نوشت :

معمولن برای گرفتن عکس روی چهارپایه میشینن…ولی همینطور که میبینید زیرش هم میشه نشست.

فیلم جدید میترا حجار :

فیلم سینمایی «آناهیتا»به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد امروز جمعه ۱۳ دی‌ماه در یکی از محله‌های جنوب شهر تهران کلید خورد. تازه‌ترین فیلم حمیدنژاد با فیلمبرداری یکی از صحنه‌های کلیدی آغاز به کار کرد. میترا حجار، شهاب حسینی، پوریا پورسرخ و نرگس محمدی بازیگران این فیلم هستند که به زودی جمعی دیگر به آنها اضافه می‌شوند. از دیگر عوامل «آناهیتا» می‌توان به فرشاد محمدی مدیر فیلمبرداری، بهزاد کزازی طراح صحنه، کورش علیزاده طراح گریم، محمود خرسندی صدابردار، بهرنگ دزفولی‌زاده عکاس، سحر صباغ‌سرشت دستیار و برنامه‌ریز، هنگامه فرازمند منشی صحنه و محمود محمدطائمه مدیر تولید و مجری طرح اشاره کرد.

این فیلم اجتماعی به خلق فناوری‌های نوین توسط قشر جوان اشاره دارد و به گفته کارگردان با دیگر کارهایش کاملاً متفاوت است. حمیدنژاد پروانه ساخت “آناهیتا” را تیرماه امسال گرفته و فیلم‌های “شکوفه‌های سنگی”، “اشک سرما”، “قله دنیا”، “ستارگان خاک” و “هور در آتش” را در کارنامه دارد.