کسی را که به تو شنا یاد داد، غرق مکن.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶

آموزش تصویری مدل های جدید آرایش چشم و ابرو برای سال ۹۴

آموزش تصویری مدل های جدید آرایش چشم و ابرو برای سال ۹۴

آموزش تصویری مدل های جدید آرایش چشم و ابرو برای سال 94

در این مطلب برای شما عزیزان مدل های جدید و زیبا از آرایش چشم و سایه چشم و ابرو را بصورت آموزش گام به گام به شما ارائه میدهیم که با رنگ های زیبا بتوانید یک آرایش چشم زیبا و جذاب در سال ۹۴ داشته باشید.

آموزش تصویری مدل های جدید آرایش چشم و ابرو برای سال 94 آموزش تصویری مدل های جدید آرایش چشم و ابرو برای سال 94 آموزش تصویری مدل های جدید آرایش چشم و ابرو برای سال 94 آموزش تصویری مدل های جدید آرایش چشم و ابرو برای سال 94 آموزش تصویری مدل های جدید آرایش چشم و ابرو برای سال 94 آموزش تصویری مدل های جدید آرایش چشم و ابرو برای سال 94

مدل آرایش چشم

آموزش تصویری مدل های جدید آرایش چشم و ابرو برای سال 94

حتما سوالات فراوانی درباره رازهای زیباتر شدن در ذهن‌تان وجود دارد، سوالاتی که نمی‌دانید باید آنها را از چه کسی بپرسید؛ کمی صبر کنید، شاید جواب شما در این مطلب آمده باشد.

اگر چشمان‌ریزی دارید

برای درشت جلوه کردن چشم‌ها بهتر است هم بالای چشم خط بکشید و هم پایین آن، چون به‌طور کلی وقتی خط چشم پایین را بکشید چشم‌ها درشت‌تر جلوه می‌کنند. یک روش دیگر برای بزرگ‌تر نشان دادن چشم‌ها، استفاده از خط چشم سفید است. داخل پلک پایین‌تان را با مداد سفید خط بکشید. استفاده از ریمل در مژه‌های پایین چشم هم باعث می‌شود که چشم‌ها بزرگ‌تر به‌نظر برسند. یکی از ساده‌ترین راه‌ها هم برای بزرگ‌تر نشان دادن چشم‌ها، فر کردن مژه‌ها به وسیله فرمژه است. خط چشم‌هایی به رنگ‌های زیتونی، نیلی و قهوه‌ای هم گزینه‌های مناسبی برای درشت‌تر نشان دادن چشم‌ها هستند.

جوش‌ها و لک‌ها را با این روش بپوشانید

کافی است چند جوش یا لک روی صورت‌تان داشته باشید تا کاملا آرایش‌تان خراب شود. این نقطه‌های مزاحم نه‌تنها صورت را زشت می‌کنند بلکه به‌راحتی هم پوشانده نمی‌‌شوند اما بعضی برندها پوشاننده‌های مخصوص جوش تولید کرده‌اند که می‌توانند بسیار کمک‌کننده باشند؛ البته پیشنهاد می‌کنیم فقط به‌دنبال پوشاندن جوش‌ها نباشید بلکه بهتر است برای درمان آن اقدام کنید. برای از بین بردن جوش‌ها بهتر است پوشاننده و کرم‌پودری بخرید که اسید سالیسیلیک داشته باشد چون وجود این ماده مانع مسدود شدن منافذ پوستی می‌شود.

چه رنگ مویی به پوست‌های گرم می‌آید

اگر رنگ پوست‌تان گرم است و می‌خواهید حالتی طبیعی داشته باشید، باید به‌دنبال رنگ‌هایی باشید که تناژ سبز درون پوست‌تان را خنثی کنید. پیشنهاد می‌کنیم به‌دنبال رنگ‌های طلایی و قرمز باشید. این رنگ در زبان تخصصی با نام G و R شناخته می‌شود. پیشنهاد می‌کنیم اگر چشم‌ها و پوستی روشن دارید و به اصطلاح بلوند هستید به‌دنبال رنگ‌های عسلی، شرابی و مسی باشید و اگر چشمانی قهوه‌ای و پوستی گندمی دارید، به‌دنبال رنگ‌های قهوه‌ای طلایی، بلوطی یا قهوه‌ای مایل به قرمز باشید.

رنگ رژلب را هماهنگ با موها انتخاب کنید

اگر موهایی بلوند، سفید یا خاکستری دارید، می‌توانید از رژلب‌های صورتی روشن و نارنجی کمرنگ استفاده کنید. اگر موهای‌تان قرمز است رژلب هلویی، صورتی، قرمز روشن و شفاف توصیه می‌شود. خانم‌هایی که موهای مسی و شرابی دارند، می‌توانند از رنگ قرمز تیره استفاده کنند. برای موهای قهوه‌ای روشن و متوسط رژلب صورتی، قرمز، قرمز مرجانی، قهوه‌ای روشن و… انتخاب مناسبی است. موهای قهوه‌ای تیره و مشکی هم بهتر است از رنگ‌های تیره استفاده کنند.

loading...