ضعیف‌الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض شود.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶

دانلود مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل + فیلم ها

لینک دانلود کامل افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل + عکس ها

عکس های افتتاحیه جام جهانی 2014 , دانلود افتتاحیه جام جهانی 2014, جام جهانی برزیل

در این پست سعی خواهیم کرد فایلی رو از این مراسم برای دانلود شما علاقمندان قرار بدهیم. طبیعتا این فایل چند ساعت بعد از مراسم اماده و بدست ما خواهد رسید . پس تا روز پنجشنبه ۲۲ خرداد ۹۳ و پایان مراسم افتتاحیه منتظر باشید 

رقابت های جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل رو پنجشنبه ۲۲ خرداد ۹۳ و در ساعت ۱۷ به وقت برزیل با بازی تیم های برزیل و کرواسی شروع میشود . طبعا مراسم افتتاحیه این رقابت ها چند ساعت قبل از شروع بازی نخست برگزار میشود .

عکس های افتتاحیه جام جهانی 2014 , دانلود افتتاحیه جام جهانی 2014, جام جهانی برزیل

عکس های افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل ,تاریخ زمان ساعت مراسم افتتاحیه جام جهانی برزیل

به وقت ایران, دانلود مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۴, لینک دانلود مراسم افتتاحیه جام جهانی

جهت یاد آوری برنامه بازی ها را در این پست میتوانید مطالعه کنید

 دیدار افتتاحیه ایم دوره از مسابقات روز ۱۲ جون مصادف با ۲۲ خرداد در سائوپائولو برگزار می‌شود.

 

برنامه کامل دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به شرح زیر است:

 

گروه A

 

۱۲ جون (۲۲ خرداد)

 

برزیل – کرواسی (سائوپائولو ساعت ۱۷ به وقت محلی)

 

 

۱۳ جون (۲۳ خرداد)

 

مکزیک ـ کامرون (ناتال ـ ساعت ۱۳ به وقت محلی)

 

 

۱۷ جون (۲۷ خرداد)

 

برزیل ـ مکزیک (فورتالزا ـ ساعت ۱۶ به وقت محلی)

 

 

۱۸ جون (۲۸ خرداد)

 

کامرون ـ کرواسی (مانائوس ـ ساعت ۱۵ به وقت محلی)

 

 

۲۳ جون (۲ تیر)

 

کامرون ـ برزیل (برازیلیا ـ ساعت ۱۷ به وقت محلی)

 

کرواسی ـ مکزیک (رسیف ـ ساعت ۱۷ به وقت محلی)

 

 

گروه B

 

۱۳ جون (۲۳ خرداد)

 

اسپانیا ـ هلند (سالوادور ـ ساعت ۱۶ به وقت محلی)

 

شیلی ـ استرالیا (کوئیابا ـ ساعت ۱۸ به وقت محلی)

 

 

۱۸ جون (۲۸ خرداد)

 

اسپانیا ـ شیلی (ریودوژانیرو ـ ساعت ۱۹ به وقت محلی)

 

استرالیا ـ هلند (پرتوآلگره ـ ساعت ۱۳ به وقت محلی)

 

 

۲۳ جون ( ۲ تیر)

 

استرالیا ـ اسپانیا (کورتیبا ـ ساعت ۱۳ به وقت محلی)

 

هلند ـ شیلی (سائوپائولو ـ ساعت ۱۳ به وقت محلی)

 

 

گروه C

 

۱۴ جون (۲۴ خرداد)

 

کلمبیا ـ یونان (بلوهورزونته ـ ساعت ۱۳ به وقت محلی)

 

ساحل عاج ـ ژاپن (رکیفه ـ ساعت ۱۹ به وقت محلی)

 

 

۱۹ جون (۲۹ خرداد)

 

کلمبیا ـ ساحل عاج (برزیلیا ـ ساعت ۱۳ به وقت محلی)

 

ژاپن ـ یونان (ناتال ـ ساعت ۱۹ به وقت محلی)

 

 

۲۴ جون (۳ تیر)

 

ژاپن ـ کلمبیا (کوئیابا ـ ساعت ۱۶ به وقت محلی)

 

یونان ـ ساحل عاج (فورتالزا ـ ساعت ۱۷ به وقت محلی)

 

 

گروه D

 

۱۴ جون (۲۴ خرداد)

 

اروگوئه ـ کاستاریکا (فورتالزا ـ ساعت ۱۶ به وقت محلی)

 

انگلیس ـ ایتالیا (مانائوس ـ ساعت ۲۱ به وقت محلی)

 

 

۱۹ جون (۲۹ خرداد)

 

اروگوئه ـ انگلیس (سائوپائولو ـ ساعت ۱۶ به وقت محلی)

 

 

۲۰ جون (۳۰ خرداد)

 

ایتالیا‌ ـ کاستاریکا (رکیفه ـ ساعت ۱۳ به وقت محلی)

 

 

۲۴ جون (۳ تیر)

 

ایتالیا ـ اروگوئه (ناتال ـ ساعت ۱۳ به وقت محلی)

 

کاستاریکا ـ انگلیس (بلوهوریزنته ـ ساعت ۱۳ به وقت محلی)

 

 

گروه E

 

۱۵ جون (۲۵ خرداد)

 

سوئیس ـ اکوادور (برازیلیا ـ ساعت ۱۳ به وقت محلی)

 

فرانسه ـ هندوراس (پرتوآلگره ـ ساعت ۱۶ به وقت محلی)

 

 

۲۰ جون (۳۰ خرداد)

 

سوئیس ـ فرانسه (سالوادور ـ ساعت ۱۶)

 

هندوراس ـ اکوادور (کوریتیبا ـ ساعت ۱۹)

 

 

۲۵ جون (۴ تیر)

 

هندوراس ـ سوئیس (مانائوس ـ ساعت ۱۶)

 

اکوادور ـ فرانسه (ریودوژانیرو ـ ساعت ۱۷)

 

 

گروه F

 

۱۵ جون (۲۵ خرداد)

 

آرژانتین ـ بوسنی هرزگوین (ریودوژانیرو ـ ساعت ۱۹)

 

 

۱۶ جون (۲۶ خرداد)

 

ایران ـ نیجریه (کوریتیبا ـ ساعت ۱۶)

 

 

۲۱ جون (۳۱ خرداد)

 

آرژانتین ـ ایران (بلوهوریزونته ـ ساعت ۱۳)

 

نیجریه ـ بوسنی هرزگوین (کوئییابا ـ ساعت ۱۸)

 

 

۲۵ جون (۴ تیر)

 

نیجریه ـ آرژانتین (پورتوآلگره ـ ساعت ۱۳)

 

بوسنی هرزگوین ـ ایران (سالوادور ـ ساعت ۱۳)

 

 

گروه G

 

۱۶ جون (۲۶ خرداد)

 

آلمان ـ پرتغال (سالوادور ـ ساعت ۱۳)

 

غنا ـ آمریکا (ناتال ـ ساعت ۱۹)

 

 

۲۱ جون (۳۱ خرداد)

 

آلمان ـ غنا (فورتالزا ـ ساعت ۱۶)

 

 

۲۲ جون (یکم تیر)

 

آمریکا ـ پرتغال (مانائوس ـ ساعت ۱۵)

 

 

۲۶ جون (۵ تیر)

 

آمریکا ـ آلمان (رکیفه ـ ساعت ۱۳)

 

پرتغال ـ غنا (برازیلیا ـ ساعت ۱۳)

 

 

گروه H

 

۱۷ جون (۲۷ خرداد)

 

بلژیک ـ الجزایر (بلوهوریزونته ـ ساعت ۱۳)

 

روسیه ـ کره جنوبی (کوئییابا ـ ساعت ۱۸)

 

 

۲۲ جون (یکم تیر)

 

بلژیک ـ روسیه (ریودوژانیرو ـ ساعت ۱۹)

 

کره جنوبی ـ الجزایر (پورتوآلگره ـ ساعت ۱۳)

 

 

۲۶ جون (۵ تیر)

 

کره جنوبی ـ بلژیک (سائوپائولو ـ ساعت ۱۷)

 

الجزایر‌ ـ روسیه (کوریتیبا ـ ساعت ۱۷)