دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶

اسامی تیم های صعود کرده به جام جهانی ۲۰۱۴ + جدول کامل

اسامی تیم های صعود کرده به جام جهانی ۲۰۱۴ + جدول کامل

لوگو جام جهانی 2014

۳۲ تیم حاضر در جام جهانی ۲۰۱۴ دیشب مشخص شدند و برزیل مسافران خود را شناخت:

اروپا:

نام تیم

چگونگی صعود

بلژیک

تیم اول گروه A

ایتالیا

تیم اول گروه B

آلمان

تیم اول گروه C

هلند

تیم اول گروه D

سوئیس

تیم اول گروه E

روسیه

تیم اول گروه F

بوسنی و هرزگوین

تیم اول گروه G

انگلستان

تیم اول گروه H

اسپانیا

تیم اول گروه I

یونان

پیروزی در مرحله حذفی

کرواسی

پیروزی در مرحله حذفی

پرتغال

پیروزی در مرحله حذفی

فرانسه

پیروزی در مرحله حذفی

آسیا:

نام تیم

چگونگی صعود

ایران

تیم اول گروه A

کره جنوبی

تیم دوم گروه A

ژاپن

تیم اول گروه B

استرالیا

تیم دوم گروه B

افریقا:

نام تیم

چگونگی صعود

نیجریه

برنده مرحله سوم

ساحل عاج

برنده مرحله سوم

کامرون

برنده مرحله سوم

غنا

برنده مرحله سوم

الجزایر

برنده مرحله سوم

امریکای جنوبی:

نام تیم

چگونگی صعود

برزیل

میزبان رقابت ها

آرژانتین

تیم اول مرحله مقدماتی

کلمبیا

تیم دوم مرحله مقدماتی

شیلی

تیم سوم مرحله مقدماتی

اکوادور

تیم‌چهارم مرحله مقدماتی

تیم پلی آف : اروگوئه

امریکای مرکزی و شمالی:

نام تیم

چگونگی صعود

امریکا

تیم اول مرحله مقدماتی

کاستاریکا

تیم دوم مرحله مقدماتی

هندوراس

تیم سوم مرحله مقدماتی

مکزیک

تیم پیروز مرحله حذفی

اما در این میان تیمهای نامداری هم نتوانستند جواز صعود به رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ را کسب کنند. تیمهای نامداری همچون  سوئد، پاراگوئه، رومانی، مصر، سنگال، جمهوری چک و صربستان از جمله غایبان نامدار جام جهانی ۲۰۱۴ هستند.

رقابت های جام جهانی برزیل، تابستان سال آینده در این کشور برگزار خواهد شد و  15 آذر امسال، با قرعه کشی در شهر «باهیا» ی برزیل، تیمهای حاضر در این رقابت ها حریفان خود را خواهند شناخت.

نتیجه کامل قرعه کشی و گروه بندی تیم های حاضر در جام جهانی 2014 برزیل

نتیجه گروه بندی تیم های جام جهانی ۲۰۱۴

قرعه کشی جام جهانی 2014 , نتیجه گروه بندی تیم های جام جهانی 2014

آخرین اخبار مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل

 برزیل و کرواسی دیدار افتتاحیه را برگزار می‌کنند.

 گروه‌بندی به شرح زیر اعلام شد

گروه A: برزیل، کامرون، مکزیک، کرواسی

گروه B: اسپانیا، شیلی، استرالیا، هلند

گروه C: کلمبیا، ساحل‌عاج، ژاپن، یونان

گروه D: اروگوئه، ایتالیا، کاستاریکا، انگلیس

گروه E: سوئیس، اکوادور، هندوراس، فرانسه

گروه F: آرژانتین، نیجریه، ایران، بوسنی

گروه G: آلمان، غنا، آمریکا، پرتغال

گروه H: بلژیک، الجزایر، کره‌جنوبی، روسیه