سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

آنجلینا‌، پردرآمدترین بازیگر زن هالیوود +تصاویر

قانون آنلاین- «جنیفر لاورنس» با درآمد ۲۶ میلیون دلار در سال ۲۰۱۲ رتبه دوم را در اختیار گرفت و پس از وی «کریستین استوارت»، ستاره مجموعه تلویزیونی «گرگ و میش» با درآمد ۲۲ میلیون دلار در رتبه سوم قرار گرفت.

«آنجلینا جولی» در صدر فهرست پردرآمدترین بازیگر زن آمریکا در سال ۲۰۱۲ قرار گرفت.

anjelina-jolia,آنجلینا جولیا,آنجلینا جولی

به گزارش ایسنا، نشریه معتبر فوربس اعلام کرد، «آنجلینا جولی» در سال گذشته میلادی درآمد تقریبی ۳۲ میلیون دلار از دنیای سینما داشته که از این حیث در مکان اول پردرآمدترین بازیگران زن هالیوود قرار می‌گیرد.

به گزارش رویترز، او که در آینده نزدیک فیلم «مالفیسنت» را بر پرده سینماها خواهد داشت، توانست با پیشی گرفتن از «جنیفر لاورنس‌»، برنده اسکار بهترین بازیگر زن در جایگاه نخست بایستد. دستمزد آنجلینا جولی ۳۸ ساله برای بازی در هر فیلم حدود ۱۵ میلیون دلار است.

«جنیفر لاورنس» با درآمد ۲۶ میلیون دلار در سال ۲۰۱۲ رتبه دوم را در اختیار گرفت و پس از وی «کریستین استوارت»، ستاره مجموعه تلویزیونی «گرگ و میش» با درآمد ۲۲ میلیون دلار در رتبه سوم قرار گرفت.

در رتبه‌های بعدی پردرآمدترین بازیگران زن آمریکا «جنیفر آنیستون» با درآمد ۲۰ میلیون دلار و «اما استون» با درآمد ۱۶ میلیون دلار قرار گرفتند.

نکته جالب توجه در رده‌بندی فوربس قرار گرفتن «ساندرا بولاک»، نفر سوم فهرست سال گذشته در رتبه هفتم و «جولیا رابرتز» در رتبه دهم پردرآمدترین بازیگران زن آمریکا است.

loading...