عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

فال روز دوشنبه ۲۰ بیستم آبان ۹۲

فال روز دوشنبه ۲۰ بیستم آبان ۹۲

فال روز دوشنبه 20 بیستم آبان 92

فال و طالع بینی روزانه دوشنبه ۲۰ ابان ۹۲

فروردین:

متاسفانه امروز فقط روز این است که تمام دوستان را کنار بگذارید و به خانواده تان بچسبید. نمی توانید امشب با دوستان بیرون بروید کمی از این بابت ناراحتید. ولی می دانید که خانواده تان زندگی اجتماعیتان نیز هست. باید اعضای خانواده را درک کنید و اوقات ویژه ای را با آنها داشته باشید. تمایلتان به ارتباط و انگیزه تان برای مسئول بودن را حفظ کنید.

اردیبهشت

می دانید که امروز چه چیزی ضروری است و چه چیزی نیست. از کارهای روزمره و معمولی خوشتان می آید و کارتان زندگیتان است. وقتی میان برگه های کاری می گردید می بینید که اسمتان در لیست کوتاه نامزدهای ترفیع است. این خیلی برایتان ذوق آفرین است و نمی توانید لبخند را از صورتتان بردارید. نگذارید بفهمند که خبر دارید چه اتفاقی قرار است بیفتد.

خرداد:

امروز بودجه تان را تغییر دهید و یا به روز کنید تا جا برای اهداف و پروژه های جدید باز شود. نیاز به این دارید که اهداف مالی کوتاه مدت داشته باشید، زیرا آنها به اندازه ی اهداف بلندمدتی که دارید مهم هستند. امروز شغلتان مهم ترین وسیله ای است که دارید و باید آن را در بالاترین سطح خود حفظ کنید. نظرها و ایده هایی که در محل کار داده اید امروز خیلی به کمکتان می آیند.

تیر:

از امروز نهایت استفاده را ببرید و حتما مراقب کوچکترین جزییات نیز باشید. خوب می دانید که چه چیزی ضروری است و می توانید از خیر چه جیزهایی بگذیرید. به برنامه ای که شغلتان برایتان مهیا کرده عشق بورزید. مدیری عالی باشید و تمام پروژه های مقرر امروز را انجام دهید. خواهید دید که این زندگی شخصی و شغلیتان را خیلی بهبود می بخشد.

مرداد:

می خواهید برای کشانی که می بینید خیلی کامل باشید. می خواهید که دیگران را کمک کنید. خواهید فهمید که هلال یادگیری شما امروز به یک دایره کامل تبدیل می شود. دارای ایده هایی هستید و از این نمی ترسید که از اطلاعات جدید به نفع خودتان استفاده کنید. با دوستان و خانواده و مردمی که با شما ارتباط دارند حرف بزنید. این مساله خیلی به نفعتان خواهد بود.

شهریور:

خیلی دوست دارید که مستقل شوید و این مساله در زندگی برایتان خیلی ارزش دارد. از این که از خانواده و دوستانتان فرار کنید و کار فوق العاده متفاوتی انجام دهید خیلی لذت می برید. وقتی که به زمان استقلالتان رسیدید از همیشه خوشحال تر و مهربان تر می شوید. یک روز خاص بیافرینید و برای یک کار جدید درخواست بدهید. امروز انتخاب های شغلی برایتان گشوده می شوند.

مهر:

انقدر برای بدست آوردن موفقیت و امنیت در زندگی بهای سنگین از دست دادن خلاقیت و اصالت را نپردازید. این برایتان پرداخت خیلی زیادی خواهد بود. از مسیر میانه در زندگی حرکت کنید و بین موفقیت و خلاقیت تعادل ایجاد کنید. امروز احساس عشق می کنید و تمام اطرافیانتان را ستایش می کنید. هنگام ورزش کردن مراقب خودتان باشید. بیرون هوا خیلی سرد است و فعالیت های پرخطر می توانند دردسر ساز شوند.

آبان:

امروز خیلی سرتان شلوغ است و وقت زیادی برای دیدن ابرها و یا بارش برف ندارید. زندگی سرتان را خیلی شلوغ کرده و خیلی در مود رویاپردازی هستید. نیاز به این دارید که در تعطیلات این فصل به جایی بروید. به یک دارلمساکین بروید و برای آنهایی که نیازمند هستند غذا تهیه کنید. خیلی برایتان نیروبخش خواهد بود.

آذر:

امروز در اداره به یکی از همکاران آموزش هایی را بدهید تا یاد بگیرید بخشی از کارهای شما را انجام دهد. این کار باعث کمک به شما در مورد مسئولیت های دنیوی می شود و برای انجام دادن کارهای سخت تر و بزرگتر وقتتان را خالی میکند. امروز از نظر ذهنی متمرکز تر شوید و با همکاران در اداره مکالمات خردمندانه داشته باشید. امروز با همکاران بیشتر ارتباط داشت باشید و برای تمام کردن کارهایتان اطلاعات کسب کنید.

دی:

امروز برای کار با دیگران خیلی ایده آل است. از امروز به بعد به عنوان فردی ایده آل برای کارهای ویژه به دنبالتان می آیند. فرصت های کاری بسیاری در نزدیکیتان قرار گرفته اند. ولی اگر تردید به خرج دهید تمام آنها را از دست خواهید داد. مراقب باشید که به دیگران گوش دهید و قصدهایتان را به یک شیوه واضح توضیح دهید. امروز برای انجام دادن کارها و فعالیت ها به سرعت از شما تمجید خواهد شد.

بهمن:

امروز کمی احساس استقلال و خودمحوری می کنید. شما عاشق توجه هستید و موفق می شوید که به کانون توجه گروه یا اجتماعات شوید. افرادی هستند که شما را همانطور که هستید می پذیرند و حس می کنند که شما رهبر هستید. به خاطر موفقیت هایتان از شما تمجید می شود. شاید بهتر است به اطرافیان یاد بدهید که چگونه وظایف را تمام کنند و ستایش و احترام بدست بیاورند.مراقب باشید که هنگام چراغ قرمز از خیابان رد نشوید. خیلی خطرناک است!

اسفند:

امروز به وضوح احساس هایتان و چیزهایی که می خواهید را بیان کنید. اگر در مکاللماتتان گیج بزنید دیگران بمیگردند و از کنارتان خواهند رفت. ببینید که چه کسی پست این شوخی های زننده موجود در اداره ایستاده است. اگر بگویید، شماهم مورد تمسخر قرار خواهید گرفت. چترتان فراموش نشودو امروز سرد است و ممکن است باران ببارد.

loading...