حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶

زمان دقیق واریز یارانه بهمن ماه ۹۲| آخرین اخبار یارانه بهمن ۹۲

زمان دقیق واریز یارانه بهمن ماه ۹۲| آخرین اخبار یارانه بهمن ۹۲

یارانه بهمن 92,زمان واریز یارانه بهمن 92,زمان دقیق واریز یارانه بهمن 92

یارانه شهریور ۹۴

بر اساس آخرین اعلام ها، یارانه بهمن ۹۲ ساعت ۲۴ در تاریخ ۲۳ بهمن ۹۲ به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

زمان و تاریخ دقیق واریز یارانه بهمن ۹۲ بر اساس آخرین اعلام ها روز ۲۳ بهمن ۹۲ ساعت ۲۴ خواهد بود و یارانه بهمن بعد از پرداخت به حساب سرپرستان خانوار قابل برداشت خواهد بود.

بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها ، یارانه ماه بهمن ۹۲ که ششمین پرداخت یارانه توسط دولت یازدهم محسوب می شود ساعت ۲۴ روز شنبه ۲۳ بهمن ۹۲ پرداخت می شود.

بر این اساس یارانه نقدی بهمن ۹۲ همانند دوره های قبلی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد بود. همچنین طبق آخرین اخبار این رقم تا پایان سال ۹۲ تغییر نخواهد کرد. سبد کالا نیز ماه بهمن و اسفند توزیع خواهد شد.

یارانه بهمن ۹۲ مجموعاً ۳۵۰۰ میلیارد تومان برای دولت هزینه دارد و رقم ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به هر نفر تعلق می گیرد.

طبق اعلام قبلی یارانه بهمن ۹۲ این ماه نیز مانند گذشته به ازای هر نفر ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است که در مجموع در هر ماه هزینه‌ای بالغ بر ۳۵۰۰ میلیارد تومان را برای دولت به همراه دارد.

زمان واریز یارانه  بهمن ۹۲  :به احتمال فراوان یارانه پرداختی این ماه ۲۳ بهمن ماه (بیست و سوم ) ساعت ۲۴ به حساب سرپرستان خانوار ریخته می شود . میزان پرداختی یارانه ها تا آخر امسال هیچ تغییری نخواهد کرد و دور دوم هدفمندی یارانه ها امسال اجرایی نخواهد شد . باز هم تاکید میکنم احتمالا در این تاریخ واریز خواهد شد  اما خبر قطعی در روز های آینده در همین آدرس منتشر میشود .

loading...