اگر صخره در مسیر رود نبود ،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶

نسبت فامیلی فرناز رهنما با بهاره رهنما

نسبت فامیلی فرناز رهنما با بهاره رهنما

 

فرناز رهنما,بیوگرافی فرناز رهنما,نسبت فامیلی فرناز رهنما,بهاره رهنما خواهر فرناز رهنما,دختر عمه

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده است که فرناز رهنما با بهاره رهنما چه نسبت فامیلی دارند؟

خیلی ها این سوال برایشان پیش آمده که فرناز رهنما و بهاره رهنما چه نسبتی با هم دارند؟  مصاحبه زیر به این سوال شما پاسخ میدهد:

فرناز رهنما : من هیچ نسبتی با بهاره رهنما ندارم. نه خواهرش هستم و نه دختر عمویش حتی نسبت فامیلی خیلی دور هم با هم نداریم. اصلاً آنها اراکی هستند و ما اصفهانی، ضمن آنکه فامیلی من با کسره خوانده می‌شود،فامیلی بهاره با فتحه..اما همچنان دوستان خوبی برای هم هستیم؛ اینها را فرناز رهنما می‌گوید، بازیگر نقش نازنین در «ساختمان پزشکان». فرناز رهنما در این مجموعه همسر دکتر نیما افشار (بهنام تشکر) است. او نقش یک خانم نقاش را بازی می‌کند که کمی هم دچار بیماری وسواس است. زودرنج است و گاهی جدی.

حتماً خیلی‌ها درباره این تشابه فامیلی از شما سؤال کرده‌اند؟

فرناز رهنما : بله، تعدادشان دیگر آنقدر زیاد شده که نمی‌توانم بگویم چند نفر.

تقریباً هر روز هر آدم جدیدی که من را می‌‌بیند این سؤال را از من می‌‌کند.

اما با هم بازی کرده‌اید.

فرناز رهنما: من با بهاره رهنما در فیلم‌های بعد از ظهر سگی‌سگی»، «مأمور بدرقه» و مجموعه «زیرزمین» همراه و همبازی بودم.از لباسهایتان راضی بودید؟

در «ساختمان پزشکان» از لباسهایتان راضی بودید؟

فرناز رهنما: راضی بودم. طراح لباس بسیار خوش‌ذوق و با‌سلیقه لباس‌ها را طراحی کرد، از رنگارنگی لباس لذت می‌‌بردم. خودم شاد می‌شدم و معتقد بودم بینندگان هم شاد می‌شوند. طراح لباس سعی کرده در این طراحی نقاش بودن من را نشان بدهد. من در مجموعه نقش نازنینی را بازی می‌کنم که نقاش است. علاوه بر متن من از طراحی صحنه و لباس هم به‌خوبی الهام می‌گرفتم و فضای هنری نقشم را درک می‌کردم. به هر حال محراب قاسم‌خانی نقاش است و فضای زندگی یک نقاش را به‌خوبی ساخته بود.

الان مشغول چه کاری هستید؟

فرناز رهنما: همان‌طور که می‌دانید در گروه پیوند بازیگر ثابت هستم و نمایشی با عنوان «تعلل» را کار می‌کنیم.

 فرناز رهنما بازیگر نقش نازنین سریال ساختمان پزشکان و افسانه در فیلم سینمایی مامور بدرقه در سال ۱۳۶۰ در اصفهان متولد شده و لیسانس بازیگری دارد . از فیلمهای وی میتوان به فیلمهای اقلیما ، مامور بدرقه ، بعد از ظهر سگی سگی و زیر زمین اشاره نمود. فرناز رهنما با هنرنمایی در نقش نازنین در سریال ساختمان به اوج محبوبیت خود رسیده است.در مورد سایر اطلاعات مانند نام همسر و ایمیل و …  اطلاعاتی نداریم ،‌ مگر اینکه خود ایشون یا از آشناهاشون برامون لطف کنن و بفرستند.فرناز رهنما,بیوگرافی فرناز رهنما,نسبت فامیلی فرناز رهنما,بهاره رهنما خواهر فرناز رهنما,دختر عمه

عکس های جدید فرناز رهنما

فرناز رهنما,بیوگرافی فرناز رهنما,نسبت فامیلی فرناز رهنما,بهاره رهنما خواهر فرناز رهنما,دختر عمه

جدیدترین عکس های فرناز رهنما

فرناز رهنما,بیوگرافی فرناز رهنما,نسبت فامیلی فرناز رهنما,بهاره رهنما خواهر فرناز رهنما,دختر عمه

تیپ خفن فرناز رهنما