دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶

فال روز یکشنبه ۲۹ دی ۹۲ متولدین ماه های سال

فال روز یکشنبه ۲۹ دی ۹۲ متولدین ماه های سال

فال روزانه دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۲|Daily omen 13 jan

فروردین:

سعی کنید ارتباطاتتان را طوری محدود کنید که هیچ نزاعی با خانواده پیش نیاید. نیمه دوم روز بهتر خواهد بود. آرامشتان بر خواهد گشت.

اردیبهشت:

اولویت امروز صرفه جویی معقول است. آنرا با خساست و ترس از بدهی اشتباه نگیرید. قبل از قرض گرفتن پول از دوستان یا وام گرفتن، یک برنامه ریزی جزیی برای اقدامات بکنید و میزان مسوبیت مالیتان را ارزیابی کنید.

خرداد:

امروز جذابیت طبیعیتان برجسته می شود. حتی بدقلق ترین و دافع ترین خردادماهی ها هم حساس می شوند و برای جنس مخالف جذاب می شوند. این می تواند تاثیر مفیدی روی رابطه همکاری و ازدواجتان می گذارد.

تیر:

امروز موقعیت های خیلی هیجان انگیز برای دوقلوها وجود خواهد داشت. به ئنبال چشم اندارهای جدیدی برای مسافرت، افزایش دانش و روحیه تان و همچنین افزودن مخاطبین اجتماعیتان هستید. اگر کسب و کار دارید باید به گسترش دادن پایگاه داده های مشتریان یا ایجاد شعبه در خارج از کشور باشید.

مرداد:

امروز انتاخبتان برای دوست، همراه یا یک تیم یکی از اجزاء حیاتی برای موفقیتتان خواهد بود. آینده، رفاه مالی یا خلق و خویتان ممکن است که به آن بستگی داشته باشد. احتمال دارد که روابطی دوستانه با مردان یا زنان مسن برقرار کنید.

شهریور:

آغاز یک هفته دیگر ممکن است که برایتان پر از تنش باشد. احتمال دارد که با مسایل مالی، دردسرهای خانگی یا مکلات سلامتی مواجه شوید. شاید برنامه های خودتان تا موقع آخر شب فیکس نشوند. ممکن است دوست یا همسرتان ایده هایی داشته باشد که علاقه ای به آنها ندارید.

مهر:

علی رغم بعضی ایده های جدید، به سرگرمی های قدیمیتان وفادار می مانید. احتمال دارد که امروز جنبه های هیجان انگیزی در سرگرمی هایتان ببینید. وقت ایده آلی برای سرگرمی های زمستانی کلاسیک موردعلاقه تان است. اگر از پس مخارج آن برمی آیید، برای مدتی محیطتان را عوض کنید. به یک کلبه بروید و یا از یک مکان تفریحی ملاقات کنید.

آبان:

به سرعت مشکلات مالیتان را حل خواهید کرد و به راحتی تحت شرایطی روابط قابل اتکایی با دیگران ایجاد می کنید. اگر این طور شد، یک نفر به خوشحالی شما را به رستوران دعوت می کند، یک تخفیف خوب به شما می دهد یا حق انتخاب برای انتخاب بهترین سرویس ها یا گزینه ها در فروشگاه به شما خواهد داد.

آذر:

خود تکذیبی شما در مقایسه با عطش دیگران برای زندگی نامناسب به نظر می رسد. این ویژگی در حین ملاقات دوستانتان در یک رستوران، کافی شاپ یا جایی دیگر بارزتر خواهد شد. خودتان را اینگونه گیج نشان ندهید. به آنها نشان دهید که شما هم درباره مد روز، هنر، عشق و چیزهای دیگر اطلاعات دارید. شما فقط کیفیت را به کمیت ترجیح می دهید.

دی:

علاقه تان به ارتباط برقرار کردن و دانش امروز با علاقه مالی برابری همراه خواهد بود. ممکن است که یک آشنا یا منبع اطلاعاتی را بیشتر از جنبه مادی ارزیابی کنید.

بهمن:

بالاخره شما هم به آنهایی پیوستید که می توانند از روزشان به نحو احسن لذت ببرند. هرگونه تفکری درباره گذشته و آینده را دور بریزید. از حال لذت ببرید. به یک رستوران خوب بروید، به یک قرار بروید، یک سرگرمی فراموش شده را احیا کنید یا با بچه هایتان بازی کنید.

اسفند:

امروز برایتان عاقلانه نخواهد بود که انتظار داشته باشید ذیگران به استعدادهایتان اقرار کنند. با این فکر آسایش خاطر یابید که تمام نابغه ها همیشه قربانی سوءتفاهم و حتی طرد شدن بوده اند. علی رغم عشقتان به آزادی، بسیاری از شماها اشتیاق زیادی به خانه و هرچیزی که در آن هست خواهید داشت.

loading...