آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶

تیپ هندی نفیسه روشن با آرایش و لباس هندی + عکس

تیپ هندی نفیسه روشن با آرایش و لباس هندی + عکس

نفیسه روشن,تیپ خفن نفیسه روشن,تیپ هندی نفیسه روشن,جدیدترین عکس های نفیسه روشن

عکس جالب و دیدنی از نفیسه روشن بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران با لباس و آرایش هندی که بسیار بازدید داشته است را در ادامه مشاهده کنید..

” نفیسه روشن ” بازیگر زیبا و محبوب ایرانی تصویری از خود با لباس هندی در اینترنت قرار داده که بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

نفیسه روشن,تیپ خفن نفیسه روشن,تیپ هندی نفیسه روشن,جدیدترین عکس های نفیسه روشن

بیوگرافی نفیسه روشن : متولد اردیبهشت ۱۳۶۱ در محله باغ صبا تهران است. فعالیت هنری اش را از سال دوم دبیرستان با ایفای نقش در تئاتر ” بسوی سعادت ” آغاز نمود که در این اولین تجربه ، موفق به دریافت لوح تقدیر از آموزش و پرورش منطقه گردید. همراه با ادامه تحصیل به فعالیت هنری اش ادامه داد و پس از ورود به دانشگاه در مقطع کارشناسی و طی یک دوره کلاس بازیگری ، بصورت جدی پا به عرصه تصویر گذاشت . شروع فعالیت تلویزیونی او را می توان بازی در سریال ” روزهای بیادماندنی ” به کارگردانی همایون شهنواز در تابستان ۱۳۸۲ دانست .
اشتغال به تحصیل در مقطع لیسانس علت اصلی کم کاری وی در این سالها بود ، اما پس از پایان تحصیلات دانشگاهی خود ، دامنه فعالیتش را گسترش داد . در پائیز سال ۱۳۸۲ در سریال “بچه های خیابان ” به کارگردانی همایون اسعدیان ایفای نقش کرد که این تجربه را یکی از بیادماندنی ترین کارهایش می داند .
پس از آن در پائیز ۱۳۸۳ ، پیشنهاد کیانوش عیاری برای حضور در سریال ” روزگار غریب ” را پذیرفت و به گروه عیاری پیوست تا برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید ، وی همکاری با عیاری را یکی از ایده آل های خود می داند . بازی خوب و تجربه و آموخته هایش سبب شده است طی این سالها پیشنهادات مختلفی از کارگردانان بنام تلویزیون و سینما دریافت کند.