حافظه، پرونده تخيل و گنجينه عقل، دفتر ثبت وجدان و مخزن انديشه است.(بازيل
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶

آیا روز شنبه ۲۸ دی ۹۲ تعطیل می شود؟

آیا روز شنبه ۲۸ دی ۹۲ تعطیل می شود؟

رشنبه ,  28 دی 92 , تعطیلی روز شنبه 28 دی92,شنبه این هفته تعطیله؟,روز شنبه28 دی تعطیله؟,تعطیلی 28 دی 92,ادارات شنبه 28 دی 92 تعطیله؟,روز شنبه 28 دی 92 تعطیل شد,خبر تعطیلیه 28 دی 92,تعطیلی روز شنبه,شنبه 11 دی 92 تعطیل است؟,تعطیلی میان تعطیلی شنبه,آیا دولت شنبه را تعطیل می کند؟,احتمال تعطیلی 28 دی چقدره؟

طبق آخرین خبرها هنوز دولت برای تعطیلی این روز میان تعطیلی تصمیمی نگرفته اند ، باید صبر کنیم تا ببینیم که آیا دولت آقای روحانی هم همانند سالهای قبل و دولت آقای احمدی نژاد که معمولا چنین روزهایی را تعطیل اعلام میکردند اقدام به تعطیلی این میان تعطیلی خواهند کرد یا نه.؟!
شایعاتی مبنی بر تعطیلی روز شنبه  پخش شده است ولی هنوز هیچ خبر رسمی منتشر نشده است. البته با توجه به اقدام قبلی دولت برای تعطیل نکردن بین التعیلین قبلی احتمال این تعطیلی نیز کم است.

خبر جدید درباره تعطیلی روز شنبه ۲۸ دی ۹۲

مدارس، روز شنبه هفته آینده تعطیل نیست و تمام کلاس‌های درس دایر خواهد بود.

با توجه به اینکه روز شنبه هفته آینده بین‌التعطیلی است، بسیاری از خانواده‌ها و دانش‌آموزان این انتظار را دارند که وزارت آموزش و پرورش  این روز را تعطیل اعلام کند.

اما پیگیری‌های خبرنگار تسنیم از وزارت آموزش و پرورش به این نتیجه رسید که شنبه هفته آینده ۲۸ دی‌ماه تعطیل نیست و تمام کلاس‌های درس دایر است.

آخرین اخبار در زمینه تعطیلی روز شنبه ۲۸ دی ۹۲  به تدریج افزوده می شود.

loading...