کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶
خانه » اخبار روز » اخبار تکنولوژی

اخبار تکنولوژی

کانالی جهت خرید مسترکارت فیزیکی در ایران | کانال تلگرام مسترکارت

کانالی جهت خرید مسترکارت فیزیکی در ایران | کانال تلگرام مسترکارت

کانال تلگرام مسترکارت , کانال خرید مسترکارت, تلگرام مسترکارت ,کانال مسترکارت فیزیکی , کانال مسترکارت , مسترکارت تلگرام

با استفاده از کانال تلگرام کارت ۲۴ شما می توانید اطلاعات مفیدی در مورد مسترکارت بدست بیاورید و همچنین می توانید از طریق کانال تلگرام کارت ۲۴ مسترکارت بخرید.

ادامه مطلب

رو نمایی از جدیدترین لوگوی یاهو + عکس

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از “یو اس ای تودی”، قرار است لوگوی جدید بازتابی از تحولات جدید یاهو بوده و تجارب جدید این شرکت را به نمایش بگذارد. این شرکت اینترنتی یک عملیات ۳۰ روزه را برای معرفی آرم جدید شرکت خود آغاز کرده است.

yahoo,یاهو,لوگو یاهو,یاهو مسنجر,تغییرات جدید یاهو,لوگو جدید یاهو,

 
در حال حاضر یاهو برخی از لوگوهای پیشنهادی را که ممکن است به عنوان لوگوی نهایی یاهو انتخاب شود، در بخش های مختلف این سایت در معرض دید قرار داده است. به عنوان مثال، لوگوی بخش ایمیل و اخبار یاهو هم اکنون تغییر کرده و در هر بخش لوگویی مجزا به رنگ بنفش در دسترس قرار گرفته است، اما لوگوی صفحه اصلی این سایت هنوز دست نخورده باقی مانده است.
یاهو هدف از این کار را راحت تر شدن پذیرش تغییرات جدید برای کاربران خود عنوان کرده است. این اقدام تازه ترین ابتکار عمل “مریسا میر” مدیر عامل یاهو است که امیدوار است در رقابت با گوگل و مایکروسافت به رقابت های بیشتری دست یابد. 
یاهو دیروز لوگوی خود را تعییر داد، البته یاهو همچنان به رنگ بنفش وفادار مانده است و تازه لوگوی نهایی هم نیست!

در واقع در ماه پیش رو، یاهو هر روز یک لوگوی را در صفحه اول خود نمایش می‌دهد و در پنجم سپتامبر لوگوی نهایی را معرفی می‌کند. در لوگویی که دیروز به نمایش درآمد از فونت sans-serif استفاده شده بود.

خطر! ویروس آنجلینا جولی رسید مواظب باشید!

آنجلینا جولی‌ ستاره ای شناخته شده است که نام او در هر کجا ، کلیک مخاطب را به دنبال خواهد داشت . او اخیرا به عنوان پردرآمدترین بازیگر زن هالیوود معرفی شده است.

ویروس جدید که به ویروس «آنجلینا جولی» معروف است توسط آزمایشگاه (Threat Track) شناسایی شد.

آنجلینا جولی,انجلینا جولیا,ویروس آنجلینا

ویروس تحت عنوان ایمیل «آنجلینا جولی :پردرآمدترین بازیگر زن» که از سوی خبرگزاری سی ان ان ارسال شده در اسپم (Spam) قرار می گیرد. با باز کردن ایمیل و دانلود هر یک از لینک های آن تصویر شبیه به صفحه فلش پلیر ظاهر شده (فلش پلیر را به روز کنید) و با کلیک آن نرم افزاری نصب می شود که بدون اطلاع شما قادر به سرقت اطلاعات بانکی می باشد.

این ویروس یکی از انواع Z bot و Zeus است که صرفا اطلاعات اقتصادی و مالی فرد را هدف قرار می دهد.

«رویال بیبی» (کودک سلطنتی) یکی دیگر از ویروس های اینچنینی است که به سرقت اطلاعات بانکی همت دارد.

منبع:بروزترینها