دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶
خانه » اخبار روز » اخبار اقتصادی و بازرگانی

اخبار اقتصادی و بازرگانی

عیدی کارگران و کامندان در سال ۱۳۹۵ چقدر می باشد ؟

عیدی کارگران و کامندان در سال ۱۳۹۵ چقدر می باشد ؟

عیدی 95 , میزان عیدی در سال 95 , میزان عیدی کارگران در سال 95 , عیدی سال 95 چقدره , عیدی کارگران در سال 95 , عیدی سال 1395

 ڪارفرمایان مڪلف هستند ڪه عیدی آخر سال را تا پیش از پایان سال به ڪارگران پرداخت ڪنند. طبق ماده واحده قانون ڪار ڪلیه ڪارگاه‌ های مشمول قانون ڪار مڪلفند به هر یڪ از ڪارگران خود به‌نسبت یڪ سال ڪار معادل شصت روز آخرین مزد را به‌عنوان عیدی و پاداش بپردازند. مبلغ پرداختی از این بابت به هر یڪ از ڪارڪنان نبایستی از معادل نود روز حداقل مزد روزانه قانونی تجاوز ڪند.

مبلغ پرداختی به ڪارڪنانی ڪه ڪمتر از یڪ سال در ڪارگاه ڪار ڪرده‌اند باید به‌مأخذ ۶۰ روز مزد و به‌نسبت ایام ڪارڪرد در سال محاسبه شود. مبلغ پرداختی از این بابت برای هر ماه نباید از یڪ‌دوازدهم سقف تعیین شده در فوق تجاوز نماید. عیدی ڪارمندان دولت در سال جاری ۶۸۷ هزار تومان اعلام شده ڪه این رقم در بودجه ۹۵ نیز ۷۵۰ هزار تومان پیشنهاد شده است.

ادامه مطلب

رتبه یونیون پی پس از ویزا کارت در بازار ۲۲ تریلیون دلاری بالا گرفت

رتبه یونیون پی پس از ویزا کارت در بازار ۲۲ تریلیون دلاری بالا گرفت

مسترکارت , خرید مسترکارت , مسترکارت فیزیکی , خرید مستر کارت , مستر کارت , مسترکارت در ایران

سریع ترین رشد در سال ۲۰۱۵ در خاورمیانه ، آفریقا و آسیا اقیانوسیه دیده شده که تعداد کارت ها به ترتیب ۱۳ درصد و ۱۰درصد افزایش داشته است ، که با ابتکارات خاص مالی هدایت می شوند. یونیون پی ، ویزا و مسترکارت حساب ۸۹ درصد هزینه های جهان بر طبق مطالعات RBR و داده های کارت های پرداخت جهانی و پیش بینی برای ۲۰۲۱ ، یونیون پی چین در حال حاضر بزرگترین طرح از نظر ارزش کارت های پرداخت با اشتراک ۳۷% از ۲۱٫۶ تریبلیون دلار خرج شده در سال ۲۰۱۵ است و با توجه به ۳۲ درصد در سال ۲۰۱۴ الان از ویزا با ۳۲% و مسترکارت با ۲۰% پیش است. براساس طرح شمارش کارت از سال ۲۰۱۰ تا پایان سال ۲۰۱۵ یونیون پی چین در حال حاضر بزرگترین بوده است ۵٫۳ بیلیون کارت با برند یونیون پی وجود دارد که پایه حسابداری ۴۱ درصد از کارت های سراسر جهان است.

مسترکارت , خرید مسترکارت , مسترکارت فیزیکی , خرید مستر کارت , مستر کارت , مسترکارت در ایران

ادامه مطلب

فایل آموزش کسب درآمد از اینترنت | درآمد از اینستاگرام و میلیونی از تلگرام

فایل آموزش کسب درآمد از اینترنت ، کسب درآمد از اینستاگرام و میلیونی از تلگرام

اهداف به قول عموم رویایی ( بلند پروازانه ) به زندگی تان انرژی و ثابت قدمی می بخشد. شهامت قدم گذاشتن در مسیر آرزو های بزرگ را داشته باشید.

« اگر خود را به سوی ماه پرتاب کنید و به آن نرسید، حداقل به میان ستاره ها قدم گذاشته اید. »

شما می توانید کلیه ویژگی های یک استاد کسب درآمد را داشته باشید. یعنی عزم راسخ برای موفقیت و کسب درآمد میلیونی، مهارت های اشخاص کاردان، توجه کردن به فرصت های شگفت انگیز پیش رو و نگرش مثبت اما با همه این ها اگر فاقد نظم و انظباطی سخت گیرانه در راه فروش و موفقیت باشید فایده محرزی نخواهند داشت.

کسب درآمد از اینترنت, کسب درآمد از تلگرام, کسب درآمد از اینستاگرام, کسب درآمد با سرمایه کم


کسب درآمد از اینترنت, کسب درآمد از تلگرام, کسب درآمد از اینستاگرام, کسب درآمد با سرمایه کم

چه کسی می خواهد یک میلیونر باشد ؟

برای بسیاری از اشخاص تبدیل شدن به یک میلیونر و کسب درآمد بالا و ثابت تنها یک آرزوست. ما با اشتیاق زیادی مسابقات تلویزیونی را که جایزه های هنگفتی دارند، تماشا می کنیم. و برای شخصی که در یک جدال تلویزیونی یا قرعه کشی شرکت کرده آرزوی موفقیت و برنده شدن می کنیم. تعدادی از افراد رویاهای بزرگ تری دارند و تلاش می کنند با امتحان شانس خویش در آن مسابقه شرکت کرده بلکه جایزه ای بزرگ را با خود به خانه ببرند.

کمی بالاتر افرادی هستند که اهمیتی به شانس های اینچنین نمی دهند و از آموزش های مطمئن برای موفقیت مایل و اقتصادی خود بهره می برند. آن ها میاموزند تا از طریق کمترین امکانات ممکن با آموزش های اصولی بیشترین بهره وری را داشته باشند.

باید بیاموزید سعی خود را برای میلیونر شدن را با بهره بردن از روشی مناسب به گونه ای بسیار هیجان انگیز و با شور و اشتیاق دنبال و اداره کنیم ! این سبک و روش به شما اعتماد به نفس بیشتر همراه با احساس رضایت و استقلال مالی می دهد و باعث ترقی شخصیتی شما نیز خواهد شد.

 کسب درآمد از تلگرام

کسب درآمد از طریق تبلیغات متمرکز در تلگرام :

در این روش تبلیغاتی شما به یک کانال تبلیغاتی بسیار پر بازدید در دوره و بازه های زمانی خاص تبلیغات خود را سفارش می دهید، تا آن را به مدت ۱ تا ۲۴ ساعت قرار بدهند، شما بر اساس مقدار بازدیدی که پست تبلیغاتی شما از اعضای آن کانال تلگرام کسب می کند هزینه مورد نظر را پرداخت می کنید.

در روش دوم … ( لطفا به پکیج آموزشی انتهای مطلب توجه فرمایید )

کسب درآمد به وسیله تبلیغات گسترده در تلگرام :

قرار دادن تبلیغ محصول ، خدمات ، کانال ، پیج و یا وبسایت شما به صورت عظیم در ۱۰۰ کانال به بالا را تبلیغات گسترده تلگرامی می نامیم. از این رو که با این روش سیلی از افراد مختلف برای خرید یا دریافت خدمات از شما هجوم می آورند.

فایل آموزش کسب درآمد از اینترنت ، کسب درآمد از اینستاگرام و میلیونی از تلگرام

بیش از ۹۰ درصد پیغام هایی که دریافت می کنید از سمت خودتان است. منظور همان گفت و گو های درونی با خودمان است. صحبت با خویش دقیقا نواری است که داخل ذهن خود پخش می کنیم. اگر در این نوار ثبت در مسیر و ایمانی راسخ به فرصت های پیش رو را پخش کنیم بدون هیچ شکی موفقیت به دنبال ما خواهد بود.

« اگر فکر می کنید می توانید یا فکر می کنید نمی توانید ، در هر صورت حق با شماست » هنری فورد کسب درآمد

نیوزلند جمعیت کمتری از اکثر شهر های آمریکا در سال ۱۹۹۸ در بازی های بین المللی آتن مقام اول را در پرتاب دیسک کسب نمود. وقتی بئاتریس فومونیا مدال طلای این رشته را به گردن خود انداخت. تمام مردم به شادی پرداختند. تمام کاری که وی باید انجام می داد پرتاب دیسک کمی دورتر از رقبای خود بود اما این کار چندان ساده ای نیست. او کتاب کوچک جملات الهام بخش قهرمانان سابق المپیک را تهیه نموده بود و یکی از سخنان انگیزشی این کتاب را نوشته بود و در دیوار اتاقش در مسابقات نصب کرده بود. جمله به این شرح بود :

« تفاوت بین پیروزی و شکست ساده است… ایمان »

کسب درآمد از اینستاگرام

قدرتی که شبکه اجتماعی ایسنتاگرام در اطلاع رسانی ، فروش و کسب درآمد دارد کم نظیر است. به صورتی که می شود روزانه حتی ۱۰ میلیون نفر از محصول یا مجموعه تبلیغ شده شما را مشاهده کنند. برای اینکه محصولی بفروشید ، سایت یا پیج خود را تبلیغ کنید باید یک جایگاه تبلیغاتی را به صورت ساعتی ، روزانه و یا هفتگی اجاره کنید.

 

روش ویژه اسپانیایی کسب درآمد از طریق اینترنت با خرید یک سایت دارای درآمد ثابت

خیلی ها علاقه ای ندارند از صفر کیلومتر یک سایت خریداری بکنند و هزینه و وقت و سرمایه خودشون رو صرف کاری بکنند که ریسک جواب دادنش به طور معمول زیر ۵۰ درصده. بدین صورت با خرید یک سایت دارای درآمد ثابت شما سود خودتون رو ضمانت می کنید. اما در این رابطه نیز باید نکات ریز بسیار مهمی رو مد نظر قرار بدید. توجه داشته باشید که دور خرید سایت های فیلم و موسیقی رو خط بکشید چون ریسک بالایی دارند با توجه به امکان فیلترشد این وبسایت ها در ایران. طبق فرمول کلی برای مثال سایتی با ارزش ۸ میلیون تومان ماهیانه بین ۶۵۰ تا ۱,۰۰۰,۰۰۰ درآمد دارد.

به روز باشید

مردم به آن چیزی که جدید، خاص و بهترین باشد بیشتر علاقه نشان می دهند. به روز باشید و از داغ ترین موضوعات در برنامه خود استفاده کنید. مکمل های غذایی از کسل کننده ترین نمونه ها برای فروش هستند. بر اساس اطلاعاتی که از محصول فعلی خود دارید با شروع تحقیقات گسترده در رابطه با کالای خود ایده های خلاقانه ای را در آن به کار ببرید. مستند های تلویزیونی را تماشا کنید، در اینترنت به جست و جو بپردازید.

متمرکز باشید

افتخار اصلی شما به هیچ وجه نباید بروشور ، سمینار یا مسابقه ای که طراحی کردید باشد. شما باید بتوانید به کار خود در مقام فروشنده و محصولی که به فروش می رسانید حقیقتا افتخار کنید. قبل از هر برنامه ای برای معرفی کالای خود به خروجی ای که خواهید داشت تمرکز کامل و ویژه ای داشته باشید.

دلیل استفاده حمل و نقل سنگاپور از مسترکارت و ویزا کارت

دلیل استفاده حمل و نقل سنگاپور از مسترکارت و ویزا کارت

دوبراهنگ، جی ام ، مسترکارت سنگاپور می گوید: فضا هایی برای پرداخت با کارت های بدون ارتباط با بانک در حال گسترش هستند و مصرف کنندگان گزینه های مختلفی برای پرداخت ایمن نظیر تماس مستر کارت با گوشی موبایل و حتی مچ بند و ساعت در نقاط حمل و نقل خواهد داشت.

آزمایش تنظیم شده که با پایان یافتن سال شروع بشود همچنین به کاربران برای پیگیری تاریخ منصفانه سفر از طریق اپلیکیشن موبایل و وب پرتال اجازه داده خواهد شد. با اینکه آزمایش در ابتدا فقط شامل کارت های بدون ارتباط با بانک بود، اما LAT گفته است که آنها همچنین روی گوشی های موبایل فعال مبتنی بر پرداخت NFC برای کرایه راه آهن و اتوبوس قابل استفاده است.

ادامه مطلب